Zodpovědný a výhodný výběr pneumatik zvládnete i svépomocí

Dokážete si opravit vlastní auto? Většina lidí ne a jakoukoliv problematiku s vozy vždy raději nechá odborníkům. Často se to týká také pneumatik. Někteří lidé je nakupují svépomocí, jiní si vždy nechají doporučit pneumatiky od svého mechanika nebo v kamenných obchodech, zde bohužel nemáte záruku, že kupujete ty nejlepší pneumatiky a navíc si za ně obvykle připlatíte nemalé peníze. Pneumatiky můžete vybírat svépomocí, stačí zvolit portál PneuOk.cz, kde zjistíte, že to není nic těžkého.

Využijte konfigurátor a sledujte výsledky testů

Výběr pneumatik zvládnete svépomocí zejména díky konfigurátoru, který se na webu nachází. Vyplníte základní údaje a následně se vám zobrazí všechny vhodné pneumatiky pro váš vůz. Vybírat můžete zimní, letní i celoroční pneu. Nabízí se vám jak pneumatiky pro osobní vozy, tak i pneumatiky pro nákladní vozidla, plechové disky a celá kola. Web vám zajistí kvalitní pneumatiky za ty nejlepší ceny. Je však nejen eshopem, ale také zdrojem mnoha důležitých informací pro motoristy. Zjistíte zde, jak pneumatiky správně skladovat, jaké pneumatiky dopadly v testech nejlépe a mnoho dalšího.

Vybírat můžete i alu kola

Stále více řidičů si pořizuje alu kola. Každý vůz s nimi vypadá atraktivněji a také mu přináší lepší jízdní vlastnosti. Plechové disky se lidé snaží povětšinou zakrývat plastovými poklicemi, alu kola se zakrývat nemusí, protože jsou sama o sobě krásná. Zatímco plechové disky jsou svařované, alu kola se vyrábí z jednoho kusu slitiny hliníku a hořčíku, případně dalších kovů. Tato kola jsou lehká a zajistí lepší dynamiku brzdění i lepší akceleraci. Většinou jsou lehčí, takže s nimi spálíte méně paliva. Mnohem lépe také odvádí teplo od brzd i pneumatik. Na webu si můžete vybírat alu kola rovněž s pomocí konfigurátoru, výběr je široký a zajisté najdete takový model, který se bude k vašemu vozu dokonale hodit.

Autor příspěvku: admin