Dovolená v Chorvatsku může být i aktivní a dobrodružná

Dovolená v Chorvatsku bývá zpravidla o koupání, relaxování a poznávání úchvatných historických památek. Dovolená v Chorvatsku může být také o dobrodružství a adrenalinu, o poznávání přírody. Nejlevnější dovolená se může snadno stát nejlepší dovolenou.

Kvarnerský záliv na kole a plachetnici

Nespočet ostrovů v křišťálově čisté vodě, hluboce rozpukané útesy, klidné malebné pláže a četné malé zátoky jsou typickými rysy méně známého chorvatského Kvarnerského zálivu v severní části Jaderského moře. Díky pohodlné motorové jachtě si můžete vzít den volna na kole a trávit čas na palubě, plavat nebo se jen tak toulat uličkami krásných přístavních měst – zatímco v noci můžete spát ve své kajutě… nebo na palubě pod tisíci hvězdami. Na ubytovanivchorvatsku.cz si můžete své cestování a noclehy naplánovat zcela podle svých plánů a preferencí.

Procházka chorvatským pobřežím a kaňony

Tento nový výlet s průvodcem v severním Chorvatsku zavede do vnitrozemí a pobřeží mezi Záhřebem a Splitem, oblastí bohatou na středověká města a vesnice, dechberoucí národní parky, kaskádové vodopády a velkolepé hory. Ve společnosti odborného místního průvodce prozkoumáte některé z nejkrásnějších míst Chorvatska, od smaragdových terasovitých jezírek Národního parku Plitvická jezera až po velkolepé kaňony málo známého pohoří Velebit, největšího chorvatského pohoří. Dovolená v Chorvatsku dostane zcela nový rozměr.

Istrie pěšky

Istrie zůstává jedním z nejlépe střežených tajemství Evropy, přetéká zvlněnými kopci, nedotčenou divočinou, středověkými vesnicemi a dramatickým pobřežím. Mezi zajímavosti výletu patří: prozkoumání vesnice Motovun a jejího pozoruhodného prostředí na kopci, obklopené vinicemi a lanýžovými lesy; návštěva ostrovů národního parku Brijuni, kde se prastaré borové lesy setkávají s azurovými vodami; a výstup na horu Vojak s úžasnými výhledy na Terstský záliv, Julské Alpy a jadranské ostrovy.

Zajistěte si ubytování na ubytovanivchorvatsku.cz a vyrazte za dobrodružstvím.

Autor příspěvku: admin