Zajistěte si platební terminál od Dotykačky

Pokud máte být konkurenceschopní v oblasti prodeje, je třeba držet krok s dobou. Je třeba si uvědomit, co zákazníci preferují. Stále více lidí u sebe nenosí hotovost a spoléhá se na to, že zaplatí pohodlně kartou nebo za pomoci svých chytrých přístrojů. Pokud tuto možnost platby nenabízíte, je to pro vás velké mínus, protože mnoho zákazníků raději nakoupí tam, kde tuto možnost platby mají. Zajistit si moderní způsob placení není nic složitého.

Proč vybrat Dotykačku?

Základem by měl být moderní platební terminál. Oblasti podnikání se mezi sebou liší, ale například v restauracích je běžné, že obsluha přijde až za zákazníkem a ten může pohodlně zaplatit od stolu. Mezi nejoblíbenější platební možnosti v Čechách patří terminály Dotypay. Jejich používání vám zvedne obrat v průměru o čtvrtinu a získáte s ním konkurenční výhodu oproti těm, kteří ho nevyužívají. Není třeba měnit banku, pronájem platebního terminálu budete mít zdarma. S platebním terminálem souvisí také Dotykačka.

Jedná se o spolehlivý pokladní systém, který má univerzální použití pro všechny obory podnikání. Najdete v něm více než 70 chytrých nástrojů, které využijete pro maloobchod, gastronomii i služby. Vše budete mít od jednoho dodavatele, takže nebudete mít starosti navíc, jelikož bude systém propojený se skladovým systémem, nic vám nebude chybět ani přebývat. Můžete u tohoto systému využít funkci mobilního číšníka, obsluha s ní objedná od stolu a zároveň se stihne za vše zaplatit. Tento moderní pokladní a platební systém používá stále více podniků, které si užívají jeho výhod. Připojte se k nim i vy a bude to pro vás znamenat jen samé benefity. Zajímá vás více informací? Dozvíte se je přímo na Dotykacka.cz. Najdete zde přímo i nabídku platebních terminálů, které jsou podrobně popsané, takže si snadno vyberete. Podnikejte moderně, s novými technologiemi je to snadné a zvládnete to také.

Autor příspěvku: admin