Pokladní systém od Dotykačky podpoří vaše podnikání

Každé podnikání s sebou přináší velké množství práce. Pokladní systémy Dotykačka vám část práce usnadní a také šetří drahocenný čas. Jsou vhodnou volbou pro malé a středně velké podnikání.

Pokladní systém je spolehlivý, jednoduchý a velmi rychle se obsluhuje. Jeho správa produktů i kategorií je intuitivní a práce s účty a pokladnou je snadná.

Výhody

Tento pokladní systém je vhodný pro různé druh podnikání. Hodí se do restaurací, obchodů, kaváren a čajoven, do barů i dalších gastro provozoven. Využijete jej pro stánkový prodej, ve službách, pro řemesla. Jedná se o levné řešení, které je ideální volbou pro malé řemeslníky a živnostníky.

Nabízí řadu praktických funkcí. Zvládne velké množství účtů a položek, neomezený počet uživatelů i transakcí. Máte-li větší počet skladových položek, pokladen a uživatelů, pak zajisté uvítáte vzdálenou správu a skladový systém. Podrobnější seznam funkcí naleznete na webu dotykacka.cz.

Dotykačku snadno propojíte s účetním programem, e-shopem, platebními terminály, kamerovým či objednávkovým systémem.

Vítanou je i technická podpora 24/7. Šikovným pomocníkem při obsluze jsou i dokonale propracované a velmi detailní návody. Pomohou i praktická videa, která jsou součástí ceny licence. Zdarma se také uskutečňují pravidelná školení pro majitele Dotykačky.

Patříte mezi majitele náročnějšího provozu? Pak právě pro vás je určená Dotykačka KOMPLETNÍ 15,6″. Díky ní získáte dokonalou evidenci skladu, objednávky pro kuchyni i na bar a samozřejmostí je i tisk pokladních účtenek. Zajistí evidenci zákazníků, zaměstnanců i dodavatelů. Pro ubytovací zařízení je šikovným pomocníkem rezervační systém, který je dokonale přehledný. Pro gastro provozy a maloobchody je určený objednávkový systém. Pro provoz pokladny není potřeba internet a její zprovoznění trvá 15 minut.

Součástí pokladního systému Dotykačka je kombinace hardware (pokladna a tiskárna) a dalších volitelných příslušenství. K těm patří pokladní zásuvka, váha, čtečka čárových kódů nebo třeba platební terminál. Software pak představují vybrané licence (programy). Do ceny licence jsou zahrnuty všechny praktické funkce, nonstop telefonická technická podpora, návody a videa k obsluze. Licence také garantuje zapůjčení náhradního zařízení zdarma v případě reklamace.

Autor příspěvku: admin