Zlobí vás starší notebook značky Acer? Víme, kde ho opraví levně a spolehlivě

Nic netrvá věčně a o životnosti notebooků to platí dvojnásob. Na druhou stranu však nemusí být všem dnům konec ani v případě, že se zařízení bez jakéhokoliv upozornění odporoučí do digitálního propadliště dějin. Pokud jde o notebooky značky Acer, stačí se obrátit na specializovanou pobočku spadající do sítě servisů ABAX. Jak oprava probíhá a proč je levnější než v autorizované opravně?

Když je po záruce, obraťte se na „neznačkový“ servis

Notebook, na který se stále vztahuje dvouletá záruční doba, můžete s klidem poslat do autorizovaného servisu a o nic víc se nestarat. Po uplynutí této lhůty však není oprava ve značkovém servisu rentabilní. Autorizované opravy se řídí určitými nařízeními danými výrobcem a většina oprav probíhá formou výměny celé základní desky. To má logicky velký vliv na celkovou cenu opravy.

Neznačkový Acer servis Ostrava je výrazně levnější. Technici disponují moderním zázemím a poruchy se vždy snaží řešit výměnou konkrétního komponentu. ABAX navíc nakupuje náhradní díly pro notebooky Acer od světových distributorů a výrobců za velmi nízké ceny.

Komfortní služby od začátku do konce

Jak servis notebooků Acer probíhá? Nebudete muset nikam chodit, protože stačí, když zařízení důkladně zabalíte a předáte ho kurýrovi. Jakmile se dostane do opravny, technici provedou diagnostiku a uvědomí vás o ceně opravy. Podle statistik se pro opravu rozhodne 8 z 10 zákazníků a míra reklamací je dlouhodobě pod 10 %. Přes 60 % zakázek je realizováno do jednoho týdne, ale můžete požádat i o expresní opravu do 24 hodin. Funkční notebook vám opět přiveze kurýr.

Servisní centrum ABAX samozřejmě opravuje i notebooky a další zařízení jiných značek. Bližší informace najdete na www.abax.cz.

Autor příspěvku: admin