Pokladní systémy Dotykačka vám umožní být rychlejší, usnadní práci a získají čas

Potřebujete nový pokladní systém, protože s tím stávajícím nejste vůbec spokojeni? Chybí vám jednoduchost, rychlost a možnost rozšířit funkce pokladního systému s dalšími systémy? Pak se určitě podívejte na pokladní systémy od Dotykačky. Hodí se pro každé podnikání.

Přednosti pokladních systémů Dotykačka

Použít pokladní systémy od Dotykačky může skutečně každý, ať už provozujete restauraci, potřebujete pokladní systém pro obchod, kavárnu, bar nebo jinou gastro provozovnu, stánkový prodej nebo poskytuje zákazníkům služby. Pokladní systémy mohou používat i malí řemeslníci a živnostníci.

Očekávat můžete mnoho praktických funkcí, pokladní systémy Dotykačka zvládají tisíce účtů, položek, neomezený počet uživatelů a transakcí. K funkcím, které mnozí hojně využívají a vítají je, patří mapa stolů, happy hours, take away nebo odtěžování ingrediencí. Ti, kteří mají na starost větší počet skladových položek, pokladen a uživatelů, mohou používat vzdálenou správu a skladový systém.

Spojte více systémů dohromady

Propojování jednotlivých systémů je velmi užitečné. Tady je možné snadno propojit pokladní systémy s účetním programem, e-shopem, kamerovým nebo objednávkovým systémem i platebními terminály.

Technická podpora NONSTOP a návody zdarma

Stalo se vám už, že jste měli technický problém u nějakého zařízení, ale na výrobce nebo poskytovatele systému jste ne nemohli dovolat? Přitom vám jde o minuty, kdy zákazníci čekají, musíte hledat náhradní řešení… To se vám s Dotykačkou nestane. Technická podpora na telefonním čísle +420 221 221 331 je vám k dispozici 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a státních svátků.

Kromě toho můžete využít srozumitelné a do detailů propracované návody, praktická videa, vše v ceně licencí a pravidelná školení pro zákazníky ZDARMA.

Dotykačka a její pokladní systémy se vám budou jistě líbit. Staňte se dalšími spokojenými zákazníky a nedělejte si dál vrásky se starým pokladním systémem, který právě používáte.

Autor příspěvku: admin