4 tipy, jak prodat své auto

Přejete si za své vozidlo získat maximální možnou částku? Podívejte se na to, jak své auto prodat a mít tak možnost použít získané finance například na nákup nového vozidla.

Výkup je nejrychlejší – peníze máte ihned

Výkup dodávky či auta je nejrychlejší způsob, jak získat své finance. Ihned po podepsání smlouvy jsou vám vaše finance vyplaceny buď na ruku, nebo na váš účet. Za právní servis neplatíte vůbec nic. Výkup auta navíc nepožaduje návštěvu úřadu, kde budete auto odhlašovat. Vše je již obsaženo v rámci právního servisu. Takto prodáte i auto na leasing, dodávku, nebo třeba havarované vozidlo. Vždy tak získáte maximální částku za své auto, a to v řádu několika dnů.

U bazaru chvíli čekáte, než auto prodají

Většina autobazarů si za své prodejní služby strhává významnou finanční částku. Navíc je potřeba ještě zařizovat náležitosti, které jsou s prodejem auta spjaty. Budete tak muset na úřad vyřizovat přepis. Někdy se stává, že vám auto v autobazaru pouze vystaví a finance vám vyplatí až v době, kdy se vaše vozidlo prodá. To ale bohužel může trvat i dlouhé měsíce a mezitím se cena vašeho vozu může významně snížit. Stále je to ale možnost, jak nemuset auto prodávat svépomocí.

Díky známým získáte větší možnosti

Většina z nás si své auto neumí opravit, dokonale vyčistit, nafotit a dobře prodat. Proto se můžete obrátit také na své rodinné příslušníky nebo kamarády, aby vám s tím pomohli. Zde je ale třeba počítat s tím, že si budou za svou laskavost přát nějakou protislužbu. Stále ale máte větší možnosti, jak auto prodat, než když jste na všechno sami.

Prodej auta svépomocí

Zde jste na všechno sami a musíte počítat s tím, že se kupci budou snažit cenu vašeho vozu co nejvíce snížit. Zajistit si musíte nejen fotky, vyčištění auta a jeho interiéru, ale také dostatek času pro prezentaci vozidla na internetu.

Jakou formu prodeje svého vozidla zvolíte vy?

Autor příspěvku: admin