Portu recenze vám pomůže při pasivním investování s ETF

Rádi byste vyzkoušeli investiční platformu, která je prvním svého druhu u nás a všem investorům nabízí možnosti pasivního investování pod dohledem profesionálů? Pak vás jistě bude zajímat Portu recenze, která o Portu prozradí mnoho informací.

Portu a její pevné kořeny

Celá Protu recenze, kterou najdete na Tradecz.cz, vám samozřejmě řekne kompletně vše, my si zde „vypíchneme“ některé podstatné skutečnosti. Dobré je vědět, že Portu vznikla v roce 2017 ve WOOD & Company, české společnosti s více jak 30 – ti letou tradicí, jež je zároveň největším obchodníkem s cennými papíry na pražské burze. Hospodaří s více než 16 miliardami korun a důvěřuje jí více než 187 000 registrovaných klientů. Od roku 2021 je investiční robo-advisory Portu součástí nabídky Air Bank v mobilní aplikaci My Air.

Nechte Portu pracovat pro vás

Slogan „Lepší místo pro vaše peníze“, který Portu používá, zní velmi dobře. Zdá se, že je to zároveň skutečnost. Portu nabízí možnost nechat vaše úspory, aby rostly a pracovaly bez vaší pomoci. Zhodnotí se a ochrání před inflací. Dnes je lepší investovat, než nechávat ležet peníze na bankovních účtech, kde ztrácí hodnotu.

Investovat můžete sami, třeba s pomocí brokera. Nákup akcií zpravidla volí ti, kteří se chtějí investování alespoň trochu věnovat. Můžete ale také vložit peníze do fondů, což je ale mnohdy náročné z pohledu poplatků za správu fondu. Ty velmi sníží výnosy. Další možností je právě Portu. Poplatek je 1 % ročně, přitom získáte moderní a efektivní způsob, kde si nechat sestavit portfolio profesionály se zapojením pokročilé automatizace. Možné je využití i Portu Gallery, což peníze chrání před inflací a dlouhodobě je zhodnocuje, a to alternativními investicemi.

Portu vám navrhne portfolio na míru, které bude hlídat, a pokud se bude vymykat optimální struktuře, začne rebalance. Tím dojde k obnovení cílové alokace a návratu k původnímu rizikovému profilu.

Portu investuje do různých investičních instrumentů, převážně do ETF. Využít můžete také dlouhodobé investování s Protu nebo Portu investování pro děti.

Více informací najdete na Tradecz.cz.

Autor příspěvku: admin