Žádný akumulátor nevydrží věčně, kdy pořídit nový?

Proč akumulátory nevydrží věčně? Jde o úmysl výrobce? Ačkoliv žijeme v době, kdy disponuje akumulátorem stále větší množství elektroniky, výrobci zatím nedokáží vyvinout akumulátor, který by fungoval věčně. Ve většině přístrojů máte lithiové články, zpočátku fungují senzačně, ale postupem času se jejich kapacita snižuje. Zatímco dříve jste mohli používat telefon, notebook, nebo třeba i vrtačku celý den, nyní je to jen krátká doba. Je to dáno postupným kolísáním iontů lithia. Čím je akumulátor starší a více se používá, tím méně iontů lithia zde proudí mezi elektrodami a baterie má tak menší a menší kapacitu.

Kdy pořídit novou baterii?

Odpověď je poměrně jednoduchá, novou baterii byste si měli pořídit v momentě, kdy vás začne její snížená kapacita omezovat. Často je to po 1-2 letech používání. Pokud vám přijde nutnost výměny baterie protivná, jistě vás potěší skutečnost, že hledání nových baterií není nic těžkého a všechny je najdete na jednom místě a sice v eshopu Baterie24.cz. Myšlenka eshopu je jednoduchá, umožnit každému, aby zde snadno pořídil baterie do vrtačky, notebooku, telefonu, fotoaparátu a jakékoliv další elektroniky.

Pokud byste se obrátili a autorizovaný servis, mohli byste si připlatit za novou baterii velmi vysoké částky, nákup v eshopu Baterie24.cz je velmi výhodný a pokud používáte větší množství přístrojů na akumulátory, můžete zde nakupovat pravidelně, pokaždé, když váš akumulátor přestane plnit svou funkci. K vyhledání vhodného akumulátoru vám pomůže okénko vyhledávání a dále také abecední seznam značek, když znáte značku a modelovou řadu, vhodný akumulátor najdete téměř ihned. Snadno zde zakoupíte také nabíječky, ty jsou rovněž velmi žádané, snadno se totiž stane, že je při neopatrné manipulaci poškodíme nebo je jednoduše ztratíme.

Autor příspěvku: admin