Venkovní druhy stínění, které vám dopřejí světelný komfort

Možnost regulace přísunu slunečních paprsků do našeho domova nepřináší jen komfort světelný, ale také tepelný. Pořiďte si do svého domova kvalitní stínění, které vám tuto možnost nabízí. Venkovní druhy stínění jsou ideální pro majitele domů, kteří hledají možnost regulace světla i hluku a větší soukromí.

Venkovní žaluzie

Hledáte-li stínění, které vám nabídne možnost regulovat množství denního světla a ovlivnění teploty v interiéru, jsou pro vás dobrou volbou venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie Praha 9 jsou pro vás skvělou volbou. Právě ty totiž nabízí možnost větrat, i když dochází ke stínění. Venkovní žaluzie navíc můžete přizpůsobit vašemu vkusu a stylu domu. Vybírat si totiž můžete ze široké nabídky barev, tvarů lamel a provedení s manuálním či motorickým ovládáním. Venkovní žaluzie Praha vám nabídnou vše, co hledáte.

Venkovní rolety

Venkovní rolety splňují trochu jiné požadavky a přináší jiné možnosti stínění než venkovní žaluzie. Díky nim můžete také regulovat přísun světla, ale dopřejí vám i ten komfort, probudit se do naprosté tmy. S venkovními roletami vás už sluneční paprsky ráno z postele jen tak nevytáhnout. Venkovní rolety však chrání i okna před poškozením, tedy před deštěm, kroupami, UV zářením, ale působí i jako preventivní ochrana před zloději.

Svislé fasádní clony

Další alternativou venkovního stínění jsou i svislé fasádní clony. Ty vypadají opravdu elegantně a dokáží fasádu náležitě oživit. Vybírat si můžete z různých druhů perforované látky a zajistit tak různou viditelnost skrze clonu. Docílit však můžete i naprostého zatemnění.

Markýzy

Vhodné je však pořízení nejen stínění venkovního, které nevpustí sluneční paprsky do interiéru. Ideálním zastíněním terasy se může stát markýza. Díky ní si dopřejete ranní šálek kávy i odpolední grilování s přáteli bez horkých slunečních paprsků. Regulovat tak přísun slunečních paprsků můžete i na vaší terase.

Autor příspěvku: admin