Věděli jste, že má Bazoš i tmavý režim?

Když chtěli lidé v minulosti prodat nějaké své věci, nabízela se jim možnost je odnést do bazaru, vyhodit je nebo si dát inzerát do novin. Dnes už je naštěstí vše jednodušší a když máte doma nepotřebnou věc, můžete jí pohodlně prodat na internetu. Nejlepším místem jsou velké inzertní portály. Co si vybavíte pod inzertním portálem? Pro většinu lidí je to bazoš, jedem z nejznámějších portálů, kde může snadno prodávat každý a během chvilky oslovit mnoho potenciálních kupců.

Znáte už tmavý režim?

Na Bazoši prodáte prakticky vše, od nábytku až po automobil nebo elektroniku. Je to i příležitost pro nakupující. Proč si kupovat zcela nové a drahé věci, když si je můžete pořídit i mnohem levněji. Procházení věcí k nákupu může zabrat mnoho času a když to děláte večer, mohou z bílé obrazovky bolet oči, naštěstí má Bazoš tmavý režim.

Když se na něj přepnete, celá stránka vám ztmavne, To se zajisté v nočních hodinách hodí, z bílého pozadí už vás nebudou bolet oči, protože bude tmavé. Namísto tmavého písma na světlém podkladu budete mít světlé písmo na tmavém podkladu. Mnohem lépe se vám tak bude web večer procházet a lépe na něj uvidíte z každého zařízení. Ne každý ví, jakým způsobem můžete na Bazoši dark mode nastavit, učinit tak můžete na této stránce:

  • https://www.bazos.cz/moje-inzeraty.php
  • https://www.bazos.sk/moje-inzeraty.php

Když máte „Tmavý motiv: vypnuto“, stačí na nápis kliknout a rázem se vám tmavý motiv zapne. Tento tmavý režim můžete samozřejmě kdykoliv stejným způsobem vypnout. Možná se vám bude tmavý režim více líbit i v denních hodinách. Zajisté je to příjemná změna a pokud tento web používáte denně, může být pro vás zase trochu zajímavější. Jestliže Bazoš ještě nepoužíváte, možná je nejvyšší čas s tím začít, jedná se o nejlepší portál v Čechách i na Slovensku, kde můžete prodávat a nakupovat věci všeho druhu.

Autor příspěvku: admin