Společnost AVT Group nabízí audiovizuální vybavení i pro školská zařízení

V oblasti audiovizuální techniky a prostorové akustiky má významné postavení společnost AVT Group a. s., která nabízí profesionální služby napříč širokým spektrem prostorů. Jednou z těchto oblastí jsou i školská zařízení. Ve spolupráci se školami a univerzitami navrhuje především AV vybavení učeben, přednáškových místností, aul, školních laboratoří, ale i dalších prostorů. A jaké jsou přínosy audiovizuální techniky?

Moderní výukové prostory

Audiovizuální technika nachází ve vzdělání dětí a studentů stále větší uplatnění. Umožňuje lepší představivost žáků a více výukových možností, na což již běžná černá tabule dávno nestačí. Výsledkem využití AV vybavení učeben a dalších výukových místností jsou tak moderní výukové prostory se vzdáleným přístupem ke studijním materiálům. Aktuálním trendem jsou například laserové projektory či velkoformátové monitory s digitální distribucí obsahu apod. Využitím těchto zařízení dochází k významné podpoře výuky i vědecké a výzkumné činnosti školy.

Optimální řešení

Pro každý jednotlivý projekt nabízí společnost AVT Group vždy optimální řešení s maximálním využitím stávajícího vybavení, kterým škola či univerzita disponuje. Často se však podílí i na projektech úplně nových prostorů, při kterých pak využívá vlastních projektů. Vždy se však přizpůsobí konkrétnímu zadání klienta. Každá instalace AV vybavení učeben vyniká jednoduchou obsluhou, možností centrálního dohledu a správou AV techniky. A to díky zkušeným odborníkům této firmy.

Zrealizované projekty

V oblasti školských zařízení má společnost AVT Group bohaté zkušenosti. Podílela se na celé řadě projektů zaměřených na školská zařízení, které zahrnují i přední české univerzity. Příkladem je například rekonstrukce celkového areálu Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. AV technikou bylo vybaveno přes 50 místností, které zahrnují učebny, auly, posluchárny, výzkumná pracoviště apod. Mezi spokojené klienty patří i Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická, Česká zemědělská univerzita a další školská zařízení.

Dejte příležitost vzdělání budoucnosti i na vaší škole.

Autor příspěvku: admin