S individuální výukou jazyků uděláte velké pokroky

Chtěli byste se zdokonalit v cizích jazycích? Nikdy není pozdě naučit se mluvit další cizí řečí nebo zlepšit tu, kterou už trochu ovládáte. Cizí jazyky se hodí nejen při cestování, ale i v byznysu a při hledání zaměstnání. Mnoho lidí by rádo rozvíjelo své jazykové schopnosti, ale nemají dostatek času na to, aby navštěvovali prezenční kurzy. Naštěstí je vám k dispozici jazyková škola Britannika, která vám umožní zajistit si individuální jazykové kurzy dálkově, viz https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/.

V jakém jazyce byste se chtěli zlepšit?

Zatímco u běžných kurzů se musí student přizpůsobit danému kurzu, zde se lektoři přizpůsobí vám, Každý člověk má jiné časové možnosti, to vám však nyní už nemusí bránit v tom, abyste se jazyk učili. Naučit se můžete anglicky, německy, francouzsky, španělsky, rusky a italsky.

K dispozici vám jsou také specializované druhy jazyků. Můžete se učit třeba obchodní němčinu nebo ruštinu, dále administrativní, cestovní či medicínskou angličtinu. Pokud si chcete kurz jen vyzkoušet, můžete si zaplatit jednu ukázkovou hodinu za 250 korun. V případě zájmu stačí vyplnit formulář na https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/, kde vyberete preferovaný jazyk, zvolíte svou jazykovou úroveň a také požadovanou intenzitu výuky. Zvolíte si také zaměření výuky, požadované dny výuky, zahájení výuky a požadovanou dobu výuky. Je to ten nejpohodlnější způsob výuky cizích jazyků, který se vám ve všech ohledech přizpůsobí. Pokud jste se doposud jazyky neučili kvůli nedostatku času, nyní konečně máte příležitost. Vyplatí se mít k dispozici lektora, který na vás bude dohlížet, opravovat vás a dbát na to, abyste se jazyk učili správně. Znalost jazyka vždy oceníte a zajisté v životě narazíte na mnoho situací, kdy se vám bude hodit.

Autor příspěvku: admin