Prožijte vánoční svátky v klidu: cukrovinky na váš štědrovečerní stůl

Většina lidí si spojuje Vánoce s nezdravým mlsáním, ale vůbec to tak nemusí být. Stačí si jen přiznat, že cukroví je zejména o jeho kvalitě. V přiměřené míře je do jisté míry i zdravou pochoutkou, ale vše je otázkou dobře zvolených surovin.

Pokud jde o cukrovinky, je vhodné používat mandlové fondány a belgickou čokoládu. Nejsou to žádné náhražky, které by pro vás nutně znamenaly nárůst hmotnosti a tukové tkáně. Nicméně bychom si neměli sladké dopřávat v množství, které je nepřiměřené. A zahánět sladkým deprese, to už vůbec ne. S jakou tedy přicházíme nabídkou?

Někdy méně, znamená více

Nač budete mít napečeno několik desítek druhů cukroví, když se v závěru stejně všechno nesní. Můžete argumentovat, že to na stole vypadá pěkně, ale máme pro vás jiné možnosti. Vánoční muffiny jsou skvostné, stačí jich pár a splní stejnou úlohu jako vánoční cukroví.

Udělají ještě větší parádu a navíc obsahují jen kvalitní ingredience. Díky tomu jsou luxusní a není to jen o jejich precizním vzhledu. Chutnají přímo božsky! A zimní mlsání ve zdravém duchu si tak vůbec nemusíte odpírat.

Cukrovinky na vánoční stůl patří

Je to tak a my si ani neumíme představit, že by tomu bylo jinak. Nikdo však nechce přibrat zvláště poté, když Vánoce nejsou jen o přídavku cukrů, ale také tuků. Bílkovin máme na štědrovečerním stolu poskrovnu. Snad jen ryba je jich plná. Jinak máme rádi smažené, a to nám v kombinaci s mnoha druhy cukroví, přinese opravdu jen a jen kilogramy navíc.

Kdo si tedy touží udržet štíhlou figuru, jí prakticky i očima. Dopřejte si dekorace, které jsou velkolepé a málokdo o nich ví. Frutiko se svým sortimentem předčí veškerá vaše očekávání a máte to s dopravou až k vám domů – https://www.frutiko.cz/

Nakupujte v pohodlí a ušetříte si tím spoustu stresu. A většinu věcí lze u nás zakoupit i přes rok, vánoční cukrovinky jsou takovou naší zlatou edicí. Nechte si s sebou přibalit i mikulášský balíček. Děti budou nadšené.

Autor příspěvku: admin