Proč si nechat vygenerovat kód u společnosti Barcodes?

Jestliže potřebujete unikátní čárový kód, pak budete mít na výběr z několika společností. Proč si tedy vybrat českou firmu Barcodes?

Potřebujete vygenerovat čárový kód? Pak určitě máte na výběr z několika společností, mezi nimiž se nemůžete rozhodnout. Proto jsme si pro vás připravili tento článek, v němž vám ukážeme tři důvody, proč si pro vygenerování čárového kódu vybrat českou společnost Barcodes.

Rychlejší, než si myslíte

Generátor čárového kódu u mezinárodní konkurence často funguje velice pomalu. Ale to se dá čekat. Než dostanete váš čárový kód, musí projít lustrací nejen ve vaši zemi. Tím se zabrání, že je váš čárový kód naprosto unikátní a připravený k okamžitému použití. Na webu Barcodes.cz ale můžete dostat svůj kód v řádu několika minut. Záleží jen na vás a platební bráně, jak rychle budete schopní vygenerovaný kód získat.

Naprostá legitimita

Určitě byste nechtěli, abyste zaplatili za službu a tu pak nedostali. Takových společností se na internetu najde celá řada, Barcodes ale mezi ně nepatří. Web Barcodes.cz je totiž součástí nadnárodní organizace International Barcodes Network, která sdružuje více než 120 zemí z celého světa. To znamená, že budete mít naprostou jistotu, že je váš čárový kód legitimní a unikátní. Ihned po vygenerování tedy můžete jít do vašeho obchodu a začít prodávat vaše zboží.

Doplňkové služby

Jestliže požadujete i něco navíc, i to vám může Barcodes.cz nabídnout. Objednejte si například tisk kvalitních samolepících etiket. Ty poté můžete využít právě na vašich produktech. Tisk je velice levný, ale přitom ve vysoké kvalitě. Veškeré objednané etikety navíc společnost dopraví přímo k vaším dveřím, takže ušetříte peníze i za cestu do výroby.

 

Autor příspěvku: admin