Potřebujete umět dobře pracovat s Excelem?

Jste sám sobě pánem a vedete si daňové poradenství nebo účetnictví sami? Potřebujete neustále něco počítat či mít přehledně uchovaná data, u kterých potřebujete vidět jejich vývoj či průměr? Excel tabulky vám být skvělým pomocníkem, který vám práci usnadní, velmi urychlí a velice zefektivní.

Co vše Excel umí?

Tabulkový procesor, společnosti Microsoft je součástí kancelářského balíku Microsoft Office a umí toho opravdu hodně. Kromě běžných výpočtů, abecedného seřazení údajů, seřazení podle data, ovládá Excel složité matematické funkce, logické funkce, vyhledávací a odkazové funkce, textové funkce a převodní. Možná znějí všechny tyto funkce příliš složitě, ale investovat svůj čas do naučení základu se vám jistě vyplatí. Excel pro začátečníky není složitý a s pomocí webových stránek umimexcel.cz ho zvládnete během pár hodin.

Základy již umíte?

Pokud se toužíte dostat v Excelu dál a využít všech jeho funkcí, které nabízí a tím si velice usnadnit svou práci, vyzkoušejte online kurzy excelu. Vše se naučíte z pohodlí domova pod vedením zkušeného a trpělivého lektora a to nejen Excel, ale můžete se zdokonalit ve všech programech Microsoft Office. Od úplných začátečníků, až po naprosté experty.

Jak výuka probíhá?

Po registraci na webových stránkách umimexcel.cz si vyberete program, ve kterém se chcete zdokonalit. Následná výuka probíhá pomocí video lekcí a lektora , který má desetiletou praxi. Celá výuka je přizpůsobena i naprostým laikům. Některé kurzy jsou bezplatné a po jejich dokončení obdržíte certifikát platný po celém území ČR. U některých kurzů je potřeba k jeho zakončení závěrečný test.

Nastavte si své tempo výuky

Nespornou výhodou těchto online kurzů je, že se výuka přizpůsobí vašemu časovému harmonogramu a vašemu tempu. Učit se můžete kdykoliv a odkudkoliv.

Autor příspěvku: admin