Podpora vlasů a pleti

Na naše tělo působí každé roční období v jiné míře, a tak se může stát, že po náročných dnech se budete muset zaměřit na přírodní suroviny, jež vám pomohou navrátit vaším vlasům a pleti mladistvý vzhled. Nemyslete si, že vaše vlasy a pleť vydrží vše. V létě je to právě slunce, které vám může škodit. V zimě jsou to naopak velké mrazy. Hrdinství tedy musí jít stranou. Raději se zaměřte na léčebné suroviny. Ty vám totiž mohou skutečně pomoct.

Suroviny na pleť a vlasy

Produktů existuje mnoho. Vždy je však dobré začít těmi přírodními. Ideální cestou jsou tedy základní suroviny, které si buď běžně zakoupíte v supermarketech nebo si je dokonce sami vyrobíte v domácím prostředí. Základní surovinou je med. Ten lze použít jako masku na pleť. Jednoduše si s medem natřete svůj obličej a následně vyčkáte několik minut. Během této doby se med aplikuje do vašeho obličeje, čímž začíná působit.

Další zajímavou surovinou je kokos. Ten pomáhá jak na pleť, tak vlasy. Především kokosové oleje pozitivně působí na výše uvedené částí vašeho těla. Jinými slovy kokosový olej ocení převážně ženy. Ty se nejčastěji setkávají s problémy týkající se padání vlasů a suché pleti. Podobně, jako kokosový olej je i zelený čaj výborný na pleť a vlasy. Co si takhle začít připravovat tento nápoj alespoň jednou denně? Uvidíte, že se následně zbavíte problémů, jež se týkají jak vlasů, tak pleti. Rádi byste se zaměřili jen na pleť? Med vám ovšem nepomáhá? Řešení se nabízí v citronech. Stačí jen nanést citronovou šťávu na svůj obličej a rovněž vyčkat pár minut na důkladné aplikování.

Vytvořte si domácí přípravek

Nyní vám prozradíme skvělý tip na tvorbu domácí suroviny, která vám pomůže zkvalitnit vaše vlasy i pleť. Jde o domácí jablečný ocet. Vytvořte si domácí jablečný ocet tak, aby byly vaše vlasy i pleť v té nejlepší možné péči. Tento tip patří mezi vůbec ty nejúčinnější a nejvyužívanější tipy pro podporu kvalitních vlasů a pleti.

Autor příspěvku: admin