Nemáte peníze na nový počítač Mac?

Mnoho lidí dnešní společnosti opěvuje kvalitu výrobků společnosti Apple a upřednostňuje je před konkurencí. Objektivně řečeno mají některá zařízení daleko lepší vlastnosti než obdobná zařízení konkurence, avšak velkým trnem v oku bývá většinou cena. Za takový přístroj zaplatíte někdy i třikrát tolik, kolik byste zaplatili za podobné zařízení jiné značky.

Jaké je tedy řešení?

Jedním z řešení je samozřejmě koupit si jiné zařízení, avšak na to většina lidí toužících po Apple počítači neslyší. Dalším řešením je tedy pořízení použitého počítače. Existují určitá rizika a úskalí, která by vám mohla při takové koupi vadit, ale je zde jedno obrovské plus a oním plusem je o mnoho nižší cena. U některých počítačů Mac můžete ušetřit až 5 tisíc korun, což jistě není zanedbatelná částka. Mimo ceny jsou tato zařízení naprosto identická s těmi zbrusu novými.

Nemusíte se ničeho obávat

Jestliže si pořizujete Macbook levně, jistě vás napadne, že s ním nebude něco v pořádku. Jste ovšem na velkém omylu. Většina obchodů totiž nabízí garantované servisní otestování proškolenými techniky, kteří by objevili i tu sebemenší závadu. Do prodeje se tak dostanou pouze plně funkční počítače, navíc s plnou servisní podporou. Pokud budete mít po pořízení jakýkoliv problém, neváhejte a obraťte se na servisní tým, jenž vám s vyřešením vašeho problému velmi rád pomůže.

Jaké další výhody má tento způsob pořízení?

Ze zákona vám bude nabídnuta záruční lhůta 24 měsíců a možnost vrácení peněz do 14 dnů bez udání důvodu. Použitý Mac si tak můžete pořídit buď na splátky, nebo finanční leasing, avšak tato možnost je zpřístupněna pouze osobám vlastnícím identifikační číslo. Navíc k většině produktů dostanete malý dárek nebo možnost množstevních slev. Samozřejmostí je trvalá servisní podpora a doprava až do domu zcela zdarma.

Pokud vás okouzlila zařízení Mac, avšak nedisponujete dostatkem financí, zkuste se poohlédnout po nějakém použitém zařízení.

Autor příspěvku: admin