Kvalitní a spolehlivé mytí aut

Zvažujete rozšíření služeb ve Vašem pneuservise a rádi byste nabídli klientům kvalitní mytí aut? Díky bezkontaktní myčce aut BKF CarWash nemusíte zůstat pouze u přání.

Výhody bezkontaktní automyčky BKF CarWash

Bezkontaktní automyčky BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám míst s nízkou až střední intenzitou mytí. Setkat se s nimi tak nejčastěji můžete v menších až středně velkých obcích. Jako doplňkové služby jsou používány u čerpacích stanic, stanic technické kontroly a pneuservisů. Ruční myčky získávají na čím dál větší oblibě a to dvojnásob platí pro ty od společnosti BKF CarWash. Kdo se rozhodne pro pořízení těchto automyček, získá plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF CarWash. Automyčky disponují pěti základními mycími programy a jedním volitelným. Všechny dohromady jako jeden celek se podílí na kvalitním mytí aut a motorovým vozidlům dodávají lesk, jako by byly nové.

Proč dát šanci právě automyčce BKF CarWash?

Automyčky od společnosti BKF CarWash však přináší také mnohé další benefity, jak svým provozovatelům, tak hlavně svým uživatelům. Automyčky BKF CarWash podporují platbu kartou. Uživatelé automyček tak nebudou muset lovit po kapsách drobné a spoléhat se na to, že doma nezapomněli peněženku. Trend bezhotovostní platby za využité služby v automyčce k nám přichází ze západní Evropy a firma BKF CarWash nechce zůstat pozadu. Pro majitele služebních vozů je připraven BKF věrnostní program, díky němuž lze snadno a rychle dobít uživatelskou BKF kartu přes webový prohlížeč na těchto internetových stránkách bkfcarwash.cz. Díky automyčce BKF CarWash půjde Vaše tržba nahoru a Vy i Vaši klienti budete nadmíru spokojeni.

Autor příspěvku: admin