Jaké tuningové úpravy se vyplatí?

Rádi upravujete svůj vůz? Ne každý chce mít stejný vůz jako mají tisíce jiných řidičů, kteří kolem vás každý den projíždí. Sportovní úpravy dají vašemu vozu nejen lepší jízdní vlastnosti, ale i lepší vzhled. Mít upravený vůz je skvělé, lépe se na něj kouká a této změny si jistě všimne i vaše okolí. Jaké úpravy jsou populární a snadno dostupné?

Alu kola

Alu kola jsou velmi oblíbená a nemusí být jen na sportovním voze, ale na jakémkoliv. K dispozici jsou v mnoha designových i barevných provedeních. Když je vyměníte namísto plechových disků, váš vůz hned vypadá lépe a je jedno, jestli je to nový nebo starší vůz. Přinesou vám i lepší jízdní vlastnosti. Jsou vyrobené ze slitiny hliníku a hořčíku, jsou lehké a získáte s nimi nižší spotřebu a lepší akceleraci. Jsou také odolnější vůči mechanickému poškození a nezkorodují vám.

Výškově stavitelný podvozek

Skvělá úprava, která vám umožní posunout těžiště vozu blíže k zemi. To způsobí, že se vůz jen tak nepřevrátí a umožní vám jeho lepší ovladatelnost. Snížením světlé výšky vozu snížíte také odpor vzduchu, což se projeví lepší přilnavostí pneumatik i lepším zrychlením.

Sportovní pružiny a tlumiče

Sportovní pružiny nejsou drahé, můžete je kombinovat s klasickými tlumiči, ale nejlepší kombinací jsou sportovní pružiny se sportovními tlumiči. Vůz s nimi podstatně snížíte a dostane agresivnější vzhled. Vaše jízdní vlastnosti se výrazně zlepší a poznáte to zejména v zatáčkách.

Autofólie

Autofólie jsou perfektní volbou, jak změnit kompletní image vozu. Snadnou aplikaci vám zajistí samolepící fólie na auto. Můžete ji aplikovat nejen na karosérii vozu, ale také do interiéru. Váš vůz může mít podobu uhlíkových vláken, chromovaný vzhled, lesklý vzhled, maskáčový vzhled a cokoliv dalšího. Nabídka je široká a každá přinese změnu, se kterou se váš vůz stane unikátním.

Veškerý sortiment pro sportovní úpravy vozů nakoupíte ve specializovaném eshopu Tatechnix.cz, který disponuje vysoce kvalitními produkty za skvělé ceny.

Autor příspěvku: admin