Jak nejlépe ochránit telefon před rozbitím a poškozením?

Koupili jste si nový mobilní telefon Samsung Galaxy? Nebo si ho právě chystáte pořídit? Pak nezapomeňte na instalaci ochranných prvků, které zajistí, že váš telefon bude v bezpečí a vydrží vám co nejdéle. Především je potřeba ochránit displej, který patří mezi nejzranitelnější místo na telefonu. A jaké ochranné prvky si pořídit?

Tvrzené sklo zajistí ochranu displeje

Za hlavní ochranný prvek každého mobilního telefonu lze považovat tvrzené sklo, které má za cíl zajistit ochranu displeje. Ochranné tvrzené sklo Samsung ochrání displej mobilu před škrábanci a jeho rozbitím. O důležitosti tvrzeného skla nelze vůbec pochybovat, jelikož každý ví, že výměna displeje není zrovna levnou záležitostí. Zaplatit pár stovek za vyšší ochranu displeje se prostě vyplatí.

Při výběru tvrzeného skla je třeba vybrat vždy správné sklo dle modelu vašeho Samsungu Galaxy, jelikož tvrzená skla Samsung jsou vyráběna na míru jednotlivým modelům. Budete tak mít jistotu, že tvrzené sklo pokryje celou plochu displeje.

Kryty a pouzdra ochrání telefon před rozbitím

Mezi další ochranný prvek Samsungu Galaxy patří kryt na mobil Samsung, který se postará zejména o ochranu zadní části mobilního telefonu. Kryt je vyroben z gumy a disponuje širokým spektrem barev, takže si můžete vybrat kryt ve své oblíbené barvě. Kryt na mobil Samsung se postará zejména o ochranu proti nárazům a pádům. Ochranu mobilu zajistí také flipová pouzdra, která se postarají o ochranu celého telefonu. Flipová pouzdra navíc umožňují uschovat doklady, kreditní kartu či bankovky uvnitř pouzdra.

Nezapomeňte na ochranu čočky fotoaparátu

Při ochraně svého telefonu byste neměli zapomínat ani na ochranu čočky fotoaparátu. O ochranu čočky se postará tvrzené sklo určené přímo pro čočku fotoaparátu. Díky sklu předejdete poškrábání či případnému poškození. Sklo je zcela transparentní, takže kvalitu fotek vůbec neovlivní. Stejně jako tvrzené ochranné sklo Samsung jsou skla pro čočku fotoaparátu vyráběny na míru konkrétním modelům, takže je nutné na to myslet při jeho koupi.

Ochranné prvky na jednotlivé modely mobilního telefonu Samsung pořídíte na e-shopu krytnamobil.cz.

Autor příspěvku: admin