Hra Goodgame Empire je jedinečný středověký zážitek

Pamatujete si na ty časy, kdy jste hráli na počítači Age of Empires? Je krásné rozvíjet malou osadu až po mocné a bohaté království. Nesrovnatelně lepší zážitek však nabízí hra Goodgame Empire. Je to bezplatná strategická hra pro budování středověkých hradů, která byla uvedena na trh v roce 2011.

Jaký je účel hry?

Účelem hry Goodgame Empire je zdokonalovat se a rozvíjet svou říši. Hráči staví hrad a pomocí jednotek útočí na nepřátele ovládané počítačem i hráče. Mohou se připojit k alianci, plnit úkoly a účastnit se akcí. Goodgame Empire je k dispozici pro webový prohlížeč. Empire: Four Kingdoms je k dispozici pro Android a iOS. Ve hře jsou tři hlavní typy zdrojů. Tyto tři jsou jídlo, dřevo a kámen. Kromě nich jsou tu mince a rubíny. Hráči si také vybírají a sbírají velitele a mohou je vybavit brněním a zbraněmi. Hra má velkou základnu hráčů po celém světe.

Můžete v ní proměnit malé bezvýznamné místo na mapě světa v mocné království. Vytvářejte zdroje pro stavbu svého velkolepého hradu. Naverbujte armádu, abyste ji chránili, a dobývejte další království, abyste rozšířili svou moc. Bojujte v epických bitvách proti ostatním hráčům nebo vytvořte strategická spojenectví, která vám pomohou na vaší cestě ke konečnému cíli – stát se nejmocnějším králem ze všech.

Ve hře máte více než 60 různých budov, několik úrovní vylepšení budov a jednotek, nespočet dekorací pro personalizaci vašeho hradu, pravidelné herní události, které udrží věci nové a vzrušující a týdenní aktualizace s novým herním obsahem. Po celém světě hraje tuto hru přes 80 milionů hráčů. V bitvách se vám nabízí strategický a všestranný bojový systém, více než 50 různých vojenských jednotek, výkonné a přizpůsobitelné položky vybavení a epické bitvy ve čtyřech královstvích. Hru můžete začít hrát na goodgameempire.cz.

Autor příspěvku: admin