Fotopast se osvědčila jako nástroj pro ochranu majetku

Pokud si vážíte svého majetku, zajisté jste už mnohokrát uvažovali nad jeho ochranou. Jednou z nejlepších možností ochrany majetku přináší fotopasti. Dříve se jednalo o zejména o nástroj přírodovědců a špiónů, dnes jde o velmi rozšířený produkt, který se používá k celé škále účelů. U běžných lidí je většinou cílem ochrana majetku.

Dříve se pro tyto účely často používaly kamery, ale ty mají mnoho nedostatků, jsou drahé, jsou snadno vidět, záznam nahrávají v kuse a nedokáží vás upozornit na nebezpečí. Fotopasti jsou přesným opakem, jejich pořizovací náklady jsou velmi nízké, jsou nenápadné a zaznamenávají jen tehdy, když zaregistrují tepelný pohyb. Jde o malá maskovaná zařízení, která se obvykle umístí na strom, kde budou prakticky neviditelné. Budete o nich vědět jenom vy. Když se kdokoliv dostane na váš pozemek, do zóny, kterou fotopast monitoruje, tak ho zaznamená.

Fotopasti BUNATY

Mezi nejlepší fotopasti na trhu patří fotopasti BUNATY, jejich PIR čidlo je velmi kvalitní a jelikož reagují ve zlomku sekundy, vetřelec nemá šanci kolem fotopasti projít, aniž by ho nezaznamenala. Záznam se ukládá na paměťovou kartu a následně si ho můžete prohlédnout přímo na fotopasti, jelikož disponuje LCD displejem. Lze si záběry také prohlížet třeba na počítači nebo na tabletu. Pokud chcete, aby fotopast vetřelce nejen vyfotila, ale aby vás na něj i včas upozornila, tak se vyplatí pořídit fotopast, která disponuje GSM modulem. Záznam vám totiž okamžitě zašle formou MMS na váš telefon nebo vám odešle email. Vy tak budete okamžitě vědět, že váš prostor někdo narušil a budete mít snímek vetřelce, takže budete vědět, jestli to byl člověk nebo jen zvíře. Fotopast BUNATY pořizuje velmi kvalitní snímky i za naprosté tmy, protože disponuje neviditelným přísvitem. Může tedy monitorovat váš pozemek nonstop nebo v určený čas, který si na fotopasti nastavíte. Tato zařízení jsou dokonale spolehlivá a můžete si s nimi dopřát klidný spánek.

Autor příspěvku: admin