Fotopast může být vaším třetím okem, které bude hlídat pozemek

Člověk nemůže mít oči všude, když odjedeme do práce, na nákupy nebo třeba za zábavou, tak se náš majetek stane potenciální kořistí zlodějů nebo vandalů. Je nepříjemné vědět, že může na váš pozemek kdokoliv vniknout. Pokud vám takový pocit ani nedá spát, tak je skvělou možností pořízení fotopasti. Fotopast se může stát vaším třetím okem, které bude sledovat to, co vy nemůžete.

Jak fotopast funguje?

Fotopast je velká zhruba jako digitální fotoaparát, ale na rozdíl od něj funguje samostatně, vy si ji jen nastavíte a umístíte na místo, odkud bude hlídat váš pozemek. Nejlepším místem pro umístění fotopasti je strom, jelikož má fotopast maskovaný vzhled, stane se na stromě téměř neviditelnou a budete o ní vědět jen vy. Když někdo na váš pozemek vnikne, fotopast si toho okamžitě všimne a to díky PIR čidlu, které umí zaznamenat jakýkoliv tepelný pohyb. Následně se aktivuje fotoaparát a vetřelec je vyfocen. Na mnoha fotopastechsi můžete vybrat mezi focením a nahráváním videozáznamů. Také si můžete nastavit, v jakém čase bude fotopast aktivovaná, aby nezaznamenávala tehdy, když si na dvorku hrají třeba vaše děti.

Fotopast snímá i v nočních hodinách, protože má noční přísvit, který ji umožní fotit i za tmy. Pokud vám stačí čas od času sledovat záznam, kdo se u vás pohybuje, postačí vám běžné fotopasti. Pokud však chcete mít nestálý přehled, co se na pozemku děje ve vaší nepřítomnosti je vhodné si pořídit GSM fotopast. Taková fotopast umí pořízené snímky okamžitě poslat na váš telefon nebo na email. Když se k vám dostane zloděj a vy budete zrovna v práci, okamžitě se o tom dozvíte. Fotopast pomohla dopadnout mnoho zlodějů. Pokud se necítíte v bezpečí a chcete vědět o každém, kdo vkročí na váš pozemek, nad zakoupením fotopasti neváhejte. Fotopast není drahá a postará se o to, abyste mohli v klidu spát.

Autor příspěvku: admin