Dronové show postupně nahrazují ohňostroje. Důvodů je hned několik

Když se řekne silvestrovská oslava, městské slavnosti, důležité sportovní utkání, ale také svatba, firemní setkání či narozeninová oslava, mohl být dříve pro všechny tyto události společným jmenovatelem ohňostroj. Ovšem doba se posouvá a lidé hledají alternativy, které neubližují přírodě, ovzduší a zvířatům. Ohňostroje se ukázaly jako zdrojem toxinů a odpadů ve vzduchu i v půdě, zatímco drony se mohou používat opakovaně, aniž by produkovaly odpad nebo negativně ovlivňovaly životní prostředí.

Každý už zřejmě ví, že drony jsou zařízení, která létají ve vzduchu, ale jsou ovládaná ze země.

Dronová show přístupná i v České republice

Drone show spočívá v tom, že jsou drony opatřeny LED světly, díky nimž vzniká na tmavé obloze jedinečný příběh. Různobarevná světla mohou znázorňovat téměř cokoli. Zapomeňte na nudné a okoukané obrazce ohňostrojů, dronová show vdechne obloze příběh, který může být vaší součástí.

Na magicdrones.cz zjistíte, že možné je opravdu vše, a to i v České republice. Ovládané drony dokáží vykouzlit jedinečné obrazce, ale také známé obrázky a příběhy. Ať už je to logo vaší firmy, žádost o ruku, oblíbená postava z filmu nebo seriálu, drone light show dokáže převést na noční oblohu vše, co může tématicky souviset s událostí, na které se show odehrává. Tyto drony vytvářejí cokoli, jen ne obyčejná představení, poletují po obloze v několika centimetrech od sebe a vytvářejí velkolepé obrysy tvarů nebo dokonce 3D objekty.

V dronové show budou desítky dronů vybavených LED světly (schopnými vykreslit více než 16 milionů barev), které létají a létají choreograficky, aby představily zřetelné tvary osvětlené na noční obloze. Vše lze sledovat i z více než 1 kilometru.

Jediným mínusem, kdy nemusí ke světelné show dojít jsou povětrnostní vlivy, drone show nelze předvést při nepříznivém počasí.

Autor příspěvku: admin