Darujte magii přírody v podobě magických kamenů

V poslední době se lidé stále vrací k léčivým prostředkům, které nabízí sama příroda. Pozitivní účinky některých kamenů nelze popřít, proto se staly součástí alternativní a doplňkové medicíny.

Existuje řada různých typů krystalů, o nichž někteří lidé věří, že jsou naplněny jejich vlastními léčivými schopnostmi pro mysl, tělo a duši. Předpokládá se, že podporují tok dobré energie a pomáhají zbavit tělo a mysl negativní energie pro fyzické a emocionální výhody. Mnoho z nich naleznete na webu s příznačným názvem magieprirody.cz. Crystaly v hrubých formách, ale také jako šperky, svícny či stromy štěstí objednáte snadno z pohodlí domova.

Křemen

Tento krystal je považován za „mistra léčitele“. Říká se, že zesiluje energii tím, že ji pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje. Také se říká, že napomáhá koncentraci a paměti. Říká se, že křemen pomáhá stimulovat imunitní systém a vyrovnávat celé tělo.

Růženín

Jak barva může naznačovat, tento růžový kámen vyjadřuje něžnost a lásku. Říká se, že pomáhá obnovit důvěru a harmonii ve všech různých druzích vztahů a zároveň zlepšuje jejich úzké vazby. Tvrdí se také, že pomáhá poskytovat pohodlí a klid v dobách smutku.

Není to všechno o ostatních lidech. Říká se, že růženín také povzbuzuje lásku, respekt, důvěru a hodnotu uvnitř člověka – něco, co bychom v dnešní době mohli všichni využít. Růženín je kamenem chladných Kozorohů, ve kterých má probudit vřelejší city.

Jaspis

Tento hladký krystal je známý jako „nejvyšší živitel“. Říká se, že posílí ducha a podpoří vás v obdobích stresu tím, že vás připraví na to, abyste se naplno „ukázali“. Tvrdí se, že vás chrání před negativními vibracemi a absorbuje je a zároveň podporuje odvahu, rychlé myšlení a sebevědomí. To jsou vlastnosti, které jsou mimořádně užitečné při řešení důležitých problémů – k čemuž může být tento kámen dobrý. Jaspis je kamenem Vodnářů, kteří mají často hlavu v oblacích. Pomáhá jim soustředit se a dokončovat úkoly.

Autor příspěvku: admin