Čokoládové středy a výborná káva, i to jsou jedny z benefitů firmy U&SLUNO

Rozhoduješ se mezi tím, jestli si najdeš nového zaměstnavatele nebo jestli zůstaneš ve starém zaměstnání, kde však nejsi spokojený? Baví tě IT a nasbíral si už nějaké zkušenosti v oboru informační technologie? Pokud na otázky reaguješ s kladnými odpověďmi, je načase práci změnit. Přejdi zkrátka do jiné firmy, kde bude kolektiv přátelský a kde se budeš cítit příjemně. Věř, že taková firma stále existuje. Je jí firma U&SLUNO, která hledá třeba zrovna tebe.

Pokud tě baví svět informačních technologií, je o tebe jistě velký zájem. Specialisté na IT se hledají neustále. Ty však nehledáš jen hezké finanční ohodnocení, ale především přátelské prostřední a milé kolegy, za kterými by ses každý den těšil. A právě to najdeš ve firmě U&SLUNO, která kromě toho nabízí i celou řadu dalších benefitů.

Co dalšího patří k benefitům firmy? Lákavá jen například pružná pracovní doba nebo pestrá a rozmanitá práce. Sladkým plusem jsou čokoládové středy a skvělý životabudič jménem káva. Pokud tě práce v U&SLUNO láká, ale nejsi z Ostravy, kde firma sídlí, nevěš hlavu. Je možnost pracovat formou Home Office, můžeš tady pracovat odkudkoli z České republiky.

#joinus

Jestliže máš zájem pracovat v dynamické společnosti, kde se setkáš jen s přátelskými kolegy a milým pracovním zázemím, neváhej a pošli svůj životopis právě do firmy U&SLUNO a #joinus. Seznam aktuálně volných pracovních pozic najdeš na joinus.cz. Obsadíš pozici konzultanta nebo se staneš novým e-commerce specialistou?

O firmě U&SLUNO

V každém případě si zasloužíš vědět něco o firmě, kam bys měl zaslat svůj životopis. Firma U&SLUNO se zaměřuje na informační technologie a poskytuje poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a také pro distribuci. A zrovna hledá někoho, komu svět informačních technologií není cizí. Budeš novým členem týmu právě ty?

Autor příspěvku: admin