Co jsou to advertoriály a jak vám mohou pomoci s propagací?

Snad každý poskytovatel služeb, výrobce nebo prodejce, by byl rád, kdyby měl větší odbyt a dozvědělo se o něm co největší množství lidí. K tomu je zapotřebí propagace a jednou z jejích forem jsou advertoriály. Ve zkratce jde o placenou reklamu formou reklamního sdělení v novinách, časopisu nebo na internetovém portálu.

Jak advertoriál vypadá

Jde o objektivní článek, který má za cíl prezentovat danou službu nebo produkt, zmínit jejich přednosti a výhody, případně důvody, proč by je měl uživatel zakoupit. Advertoriál je v novinách, časopisech, zpravodajských webech i magazínech, vždy označen jako reklamní obsah, například jako sponzorovaný obsah, PR, reklamní sdělení aj.

Proč advertoriál využít?

Výhody advertoriálu jsou zřejmé, jeho prostřednictvím můžete oslovit široké publikum lidí, kteří dané médium navštěvují. Pokud si koupíte reklamní článek například na internetovém magazínu, tak každý jeho čtenář se stane vaším potenciálním zákazníkem. Čím větší množství čtenářů daný web má, tím více potenciálních zákazníků získáte. Samozřejmě nejde jen o zákazníky, ale také o branding. Tím, že se o vás píše, se dostáváte do povědomí a zvyšujete svoji prestiž, která také není k zahození.

Kde advertoriály pořídit

Jednou z možností je přímo oslovit časopis, noviny nebo internetový magazín. Ne vždy se vám však dostane odpovědi a neustálé oslovování je velmi časově náročné. Mnohem jednodušší cestou je navštívit web PRyard.com, kde můžete advertoriály výhodně zakupovat na velkém množství webů. Na jediném místě získáte možnost publikovat články na velkém množství webů a tím rozšířit svou klientelu. Advertoriály jsou rovněž skvělým zdrojem zpětných odkazů, pokud chcete rozvíjet odkazový profil svého webu, je vhodné konstantně nakupovat advertoriály se zpětnými odkazy na jiných webech. Pokud se chcete dozvědět více informací o advertoriálech a propagaci, doporučujeme navštívit tento blog.

Autor příspěvku: admin