Aplikace, která je povoleným dopingem pro sázkaře

Sport je něco, co všechny spojuje, snad každý má své oblíbené sportovce nebo sportovní týmy, kterým fandí nebo je obdivuje. Ještě větší zábava, než sledovat svůj tým, je vsadit si na něj peníze. Sportovní sázení je skvělou zábavou, a zatímco někteří se tak snaží zabavit, jiné sázení na sport živí. Může jít o velmi výhodný byznys, základem je neustálé sledování konkrétních sportovců a týmů, sázkař by měl mít co nejvíce informací, aby byly jeho tipy na sázení co nejpřesnější. Ačkoliv je sledování utkání zábava, shromažďovat všechny informace může být časově velmi náročné, naštěstí existuje unikátní nástroj, který šetří sázkařům čas a je noční můrou bookmakerů.

Notifikace o všech změnách a příležitostech

Bookmaker určuje kurz a průběžně ho mění podle změn a informací, které se dozví, pokud se důležité informace dozvíte dříve než bookmaker, můžete si vsadit ve výhodném kurzu a vyhrát tak více peněz. To vše vám umožní projekt SPORTS notify, který byl vytvořen speciálně pro sázkaře. Projekt funguje tak, že dochází k neustálému sledování všech důležitých událostí, které jsou vám okamžitě zasílány a to buď emailem, nebo pomocí telefonu, stačí si na něj stáhnout aplikaci www.sportsnotify.com/mobilni-aplikace.

Informace chodí jen registrovaným uživatelům, kteří se registrují na SPORTSnotify.com.

Budou vám chodit upozornění na zveřejněné analýzy/tikety a strategie od nejúspěšnějších a nejsledovanějších uživatelů sázkařské komunity a profesionálních sázkařů, včetně tipů na zajímavé příležitosti, na které si můžete vsadit.

Znát důležité informace dříve než bookmaker změní kurz ve váš neprospěch, znamená velkou výhodu a také to, že výrazně zvýšíte svůj dlouhodobý zisk, neboť budete sázet za hodnotné (value) kurzy.

Sázení nemusí být jen zábava, můžete se připojit k profesionálním sázkařům a vydělávat na tom, co vás baví. Chytré nástroje a aplikace dnes profesionálům velmi usnadňují práci, proč vše dělat po staru, sledovat hromadu novin a dělat si poznámky když můžete mít všechny informace v telefonu a aktuálně reagovat na sportovní změny a události.

Aplikaci si můžete stáhnout a používat na několik dní ZDARMA, abyste viděli, jak velkým přínosem může být.

Autor příspěvku: admin