3D tisk není jen pro milionáře, kupte si levně vlastní 3D tiskárnu

Je neuvěřitelné, jak rychle jdou technologie dopředu. Když byste se v minulosti zeptali lidí, jaké přístroje nejvíce vystihují moderní dobu, možná by vám řekli, že počítače nebo telefony. Jaké přístroje by to byly dnes, drony? Nejspíše 3D tiskárny. Jde o revoluční zařízení, která dávají inženýrům, lékařům a mnoha vědcům téměř neomezené možnosti. Vždy, když jste chtěli v minulosti něco vyrobit, většinou jste to museli složit z mnoha dílů a to je komplikované. 3D tiskárny vám umožní vyrábět věci jen z jednoho nebo několika dílů. Stačí jen pozorovat ty úžasné zprávy z celého světa, už se tisknou i domy nebo lodě, lidské cévy, implantáty a mnoho dalšího.

Vlastní 3D tiskárna pro každého

3D tiskárny nejsou nedostupná vymoženost, můžete je mít také. Když navštívíte specializovaný internetový obchod eshop.sharplayers.cz, naleznete zde velmi kvalitní 3D tiskárny už do 20 tisíc korun. Vybírat si můžete FDM 3D tiskárny i SLA 3D tiskárny. Jak se mezi sebou liší? FDM tiskárny na sebe vrství jednotlivé materiály a mohou vám snadno vytisknout celou škálu předmětů. nemusíte si je navrhovat sami, mnoho modelů si stáhnete přímo na internetu.

U SLA tiskáren se používá UV světlo v podobě paprsku, které vytvrzuje polymerovou pryskyřici do požadované podoby. Je to velmi přesná technika, ale o to nákladnější, používá se třeba ve stomatologii. Pokud chcete tiskárnu jen tak pro zábavu, zřejmě pro vás bude vhodnější FDM 3D tiskárna. Na webu si koupíte také materiály pro 3D tisk. Najdete zde v podstatě vše, co můžete k 3D tisku potřebovat, například náhradní díly, příslušenství, konstrukce, vybavení díly a mnoho dalšího. Sortiment je velmi přehledně rozdělený, takže rychle najdete přesně to, co potřebujete. Pokud byste si s výběrem nevěděli rady, stačí eshop kontaktovat a ochotně vám s výběrem poradí.

Autor příspěvku: admin