Světelné panely i jiné vychytávky moderní reklamy

Hledáte reklamní prostředky, jimiž byste mohli dát klientům ještě více najevo o Vámi nabízených službách či výrobcích? Nepřehlédnutelní se stanete i v nepříznivém počasí díky světelné reklamě. Vyrobit si ji můžete nechat od společnosit MarkSimon, která má s výrobou reklamy mnohaletou zkušenost.

Světelné reklamy rozhodně nesmí chybět na střeše Vaší firmy

Správně navržená a perfektně provedená reklama zaujme kolemjdoucího nejen v deštivém počasí nebo mlze, ale rovněž ve večerních hodinách. V noci ztrácí většina reklamních prvků na rozdíl od světelné reklamy na své atraktivitě. Světelná reklama se nejčastěji vyrábí z plastových a hliníkových profilů. Různorodé jsou možnosti také ve výběru tvarů a velikostí. Od společnosti MarkSimon, jejíž portfolio si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz/vyroba-reklamnich-produktu/svetelne-panely/, si můžete nechat vyrobit jednostrannou nebo oboustrannou světelnou reklamu. Moderní jsou v současné době především reklamní led panely, které vytváří dojem pohyblivé reklamy. Předností světelné reklamy jsou také efektivní 3D světelné nápisy. Jsou vyráběny z odolných materiálů. Umožňují široké možnosti technického provedení, volbu barev i velikosti.

Výhody konceptu shop in shop

Jiným způsobem reklamy je maloobchodní koncept zvaný „shop in shop„. Jde o systém obchodu v obchodě, kdy Vy jako vlastní značky se můžete dohodnout s majiteli obchodu na své prodejní ploše umístěné v jeho prodejně. Obvykle se doporučuje tato prodejní plocha pro prezentaci sekundárních produktů dané společnosti. Společnost MarkSimon má bohaté zkušenosti s výrobou takovýchto reklamních stánků na míru podle potřeb a přání klienta z kovu, dřeva i plexiskla. Inspiraci na to, jak může vypadat právě Váš reklamní stojánek, najdete na webových stránkách společnosti MarkSimon.

Autor příspěvku: admin