CZECH FUND ze skupiny DRFG podporuje házenkářky DHC Slavia Praha

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka sice většinou podporuje špičkové sportovce jako je tenistka Karolínu Plíškovou, hokejisté Komety Brno nebo fotbalisté Baníku Ostrava. Lounská rodačka Plíšková je nově tváří značky podílových fondů CZECH FUND, které také patří do portfolia DRFG. Bez diskuzí ovšem platí, že profesionálním sportovcem se člověk nenarodí. Je k tomu potřeba kvalitní a pravidelný trénink už od dětství. Jenže právě v žákovském sportu chybí peníze a někdy také podpora, proto jsme se rozhodli pomoci mladým házenkářkám DHC Slavia Praha.

Díky prostředkům od skupiny DRFG už rok mohou mladší žákyně Slavia Praha hrát v červeno-bílých dresech s logem značky podílových fondů CZECH FUND. Za peníze si mohli koupit také venkovní oranžové dresy, na kterých mají dokonce svoje vlastní jméno. A to nebylo rozhodně všechno. V druhé polovině loňské sezóny si děvčata mohla díky podpoře DRFG dovolit speciální fitness hodiny, které měly nad rámec svých tréninků a jež se zaměřovaly především na rozvoj gymnastických a funkčních dovedností.

Házenkářky vyhrávají díky podpoře DRFG

Všechna tato podpora vedla k tomu, že děvčata najednou byla pohyblivější, silnější a také rychlejší. Ve výsledku se to samozřejmě projevilo přímo v zápasech, které začaly pravidelně vyhrávat. Díky tomu Slávistky úspěšně vstoupily do letošní sezóny 2019, ve které zatím neprohrály dvacet zápasů v přeboru v řadě. Vyhrály dokonce i dva moravské turnaje a výborně tak reprezentují značku CZECH FUND, která patří do skupiny Davida Rusňáka.

Investiční skupiny DRFG, ale není pouze o podílových fondech nebo dluhopisech. Pokud se zajímáte o dluhopisy DRFG nebo chcete informace i zakladateli Rusňakovi, tak hledejte na drfg-dluhopisy.cz. Věnujeme se také nadační činnosti a podporujeme kulturní a sportovní akce. Víme, že ne všichni mohou být vrcholovými sportovci, ale určitě stojí za to podporovat týmového ducha, spolupráci a taky zátěž, kterou tréninky a zápasy přinášejí. Věříme, že slavistické házenkářky se díky tomu v budoucnu lépe popasují s nástrahami běžného života.

Autor příspěvku: admin