Žárovka wifi je nedílnou součástí moderních domácností

Už je to dlouhé roky, kdy jsme přešli na úsporné osvětlení, ale doba pokročila ještě více. Dnes už totiž máme na trhu žárovky, které se mohou připojit k internetu a je tedy možné, abychom je ovládali skrze mobilní aplikaci. Jde tu nejen o úsporu energie, ale i maximální pohodlí všech členů domácnosti. Proč ještě chodit k vypínači, když je možné zhasnout i na dálku? A to je jen začátek, protože moderní osvětlení umí mnohem víc. Napadlo vás někdy, že byste si rádi přizpůsobili teplotu světla podle nálady? Dnes už můžete, stačí jediné kliknutí.

Velmi snadné nastavení od A do Z

Potřebujete doladit detaily? V aplikaci to zvládnete už v příštím okamžiku, menu je v češtině a nabízí maximální přehlednost. Snadno změníte i teplotu barev, protože teplá bílá je vhodná spíše na večerní odpočinek a studená bílá je stimulem pro další práci a dobré soustředění. Jas 810 lm je ideální do obýváku, ale i dalších místností a líbí se i dětem v jejich pokojích. Staré modely už patří do muzeí, dnes je úplně jiná doba! Žárovka wifi nabízí i další zajímavá plus. Co třeba ovládání hlasem? Amazon Alexa je k dispozici, stačí pár slov a zhasnutí nebo rozsvícení je dílem vteřiny. A aby toho nebylo málo, nastavení můžete s příslušnou aplikací provést i na dálku.

Vzdálené ovládání je velkou výhodou

Nastavte si žárovku odkudkoliv, stačí jen zadat příkaz v aplikaci. Odpočinek, práce, setkání s přáteli, nastavení je snadné a zvládnete je během okamžiku. Nastavte si barevnou teplotu do nejmenších detailů, připraveny jsou mimo jiné i přednastavené barevné scény. Životnost až třicet tisíc hodin znamená, že nebudete muset nic vyměňovat dalších několik let. Zaujala vás tato novinka do každého bytu? Podívejte se na cel-tec.cz a dozvíte se už brzy víc zajímavých informací!

Autor příspěvku: admin