Vyhlídkové lety lákají k jedinečným zážitkům

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a ráda byste jej překvapila milým dárkem? Nechejte v sobě projevit romantickou duši a dopřejte vám oběma některý z vyhlídkových letů.

Vyhlídkové lety Vám dají možnost cítit se volní jako ptáci

Během vyhlídkového letu získáte možnost vidět z ptačí perspektivy krásy České republiky a cítit se přitom osvobozeně od jakýchkoliv každodenních starostí. Z bohaté nabídky Firmy na zážitky můžete vybrat takový zážitek, který bude nejvíce odpovídat Vaším představám. V portfoliu najdete let balónem i možnost stát se letcem na zkoušku. Velmi lákavě zní také let vrtulníkem či let větroněm. Právě při posledně jmenovaném typu vyhlídkového letu na Vás čeká let kluzákem Twin Astir nebo Blaník L-23. Motorový letoun vynese letce až do výšky 500 metrů. Třešničkou na dortu je přibližně patnáctiminutové klouzání rychlostí 80-110 km za hodinu.

Nenechejte si ujít příležitost ani k tandemovému seskoku padákem

Odvážliví nadšenci by si neměli nechat ujít příležitost pro tandemový seskok padákem. Pro tento prožitek nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Během tandemového seskoku padákem můžete zažít to samé, co prožívají při své práci zkušení parašutisté. Tandemový seskok padákem od Firmy na zážitky slibuje stoupání adrenalinu již během letu letadlem i nádherný pocit při výskoku. Po vyskočení z letadla si plnými doušky vychutnáte krásu volného pádu s volností ptáka. Na závěr na Vás čeká měkké přistání zpět na pevnou zem. Tipy na dárky i naplnění volnočasových aktivit můžete hledat zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Firma na zážitky Vám poradí, jak dát najevo svou lásku Vaší drahé polovičce během přibližujícího se dne zamilovaných sv. Valentýna.

Autor příspěvku: admin