Úsporné sportovní haly umožní sportovat po celý rok

Pro některé sportovní kluby, ale také obce či města bývá vybudování sportovní haly dlouholetým snem z důvodu nedostatku finančních prostředků. Těmto subjektům se snaží vyhovět společnost Polak.cz, které vyrábí a montuje jedinečné sportovní haly, které splňují veškeré parametry pro amatérské i profesionální provozování zejména sálových sportů, jako je například házená, volejbal, basketbal, florbal, tenis a další sporty.

Pro sportovce má sportovní hala hlavní efekt v tom, že mají své sportoviště stále k dispozici bez ohledu na venkovní teploty a nepříznivé klimatické podmínky.

Stavba sportovní haly

Firma Polak.cz sportovní haly vyrábí a montuje. Objednavatel se nemusí zabývat stavebním řízením ani provádět složité zemní práce nebo budovat pevné základy. Stačí dostatečné rovná plocha a řádově za několik týdnů je sportovní hala postavena. Stejně rychle, jako trvá její montáž, lze halu opět demontovat a přesunout ji podle aktuální potřeby na jiné místo.

Jaké jsou další přednosti montované sportovní haly

Vedle jednoduchosti a rychlosti montáže, případně demontáže a nízkých pořizovacích nákladů, jsou to také velice malé provozní náklady. Sportovní hala od firmy Polak totiž nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a přitom má mimořádně dlouhou životnost. K dalším výhodám těchto hal patří možnost jejich rozšiřování nebo propojování s jinou přilehlou budovou. Také k ní lze přistavět nejrůznější zázemí, například v podobě šaten, kluboven, nebo třeba společenské místnosti sloužící pak celé obci. Kromě rozšiřování těchto hal je lze také doplňovat například o odvětrávací a prosvětlovací okna, o umělé osvětlení nebo dokonce o topný systém.

Další služby firmy Polak

Vlastníci stávajících sportovišť si mohou u firmy objednat jejich zastřešení na míru. Vyplatí se to například u tenisových či volejbalových kurtů, ale také u otevřených kluzišť, která po zastřešení mohou sloužit místním hokejistům nebo bruslící veřejnosti i při nepříznivém počasí.

Autor příspěvku: admin