Tipy na 3 nejlepší hry na PS4 pro rok 2021 aneb Nic míň než maximum zábavy

V kuloárech se sice nemluví o ničem jiném než o (ne)dostupnosti nejnovější generace fenomenální konzole, ovšem realita je taková, že drtivá většina konzolistů stále setrvává u „čtyřky“. Někteří proto, že čekají na naskladnění nástupce, jiné momentálně nemají pro přechod důvod. Bez ohledu na to, do jaké skupiny patříte, vám jistě přijde k duhu seznam nejoblíbenějších her, které si můžete zahrát právě na PlayStationu 4.

Spider-Man

Fanoušci ikonického komiksu z dílny Marvel’s po hře s pavoučím hrdinou lačnili. Díky Insomniac Games se na PS4 Spiderman dostal. Psal se rok 2018 a u naprosté většiny hráčské populace titul sklidil ovace. Vynikající akční adventura v propracovaném prostředí newyorského Manhattanu je jasnou volbou pro každého, kdo alespoň jednou v životě viděl nebo četl komiks. A pro ty ostatní pak ideální příležitost k seznámení s Peterem Parkerem (nebo Milesem Moralesem v rámci novějšího dílu).

GTA 5

Proč do výběru tlačíme hru, kterou Rockstar Games odhalil již před více než sedmi lety? Třeba proto, že se stále prodává o sto šest (a mimo jiné patří k vůbec nejprodávanějším hrám na PS) a letos bude vydána pro PS5. V každém případě je GTA 5 PS4 bezkonkurenčně nejlepší RPG adventurou svého druhu a nikdy není od věci ji oprášit a opět se ponořit do světa, kde platí pouze pravidla gangu. Kombinace skvělé hratelnosti, otevřeného světa a zábavy snad nikdy neomrzí.

Resident Evil 2 Remake

Každý, kdo si čas od času se slzou v oku posteskne, že v současnosti nevycházejí tak atmosférické hry jako v dobách první generace „pé eska“, si může oddechnout. Starý dobrý Resident Evil 2 se totiž dočkal remaku a vypadá znamenitě. Opět se octnete v Racoon City a opět si užijete hardcore akci v roli studentky Claire pátrající po svém bratrovi Chrisovi či policisty Leona S. Kennedyho. Podle mnohých jde o vůbec nejlepší herní remake všech dob.

Autor příspěvku: admin