Špionážní kamery: Skvělý dárek, který ochrání majetek

Nenechte se zmást přívlastkem špionážní. Nejedná se ani o žádné špiclování, ale pořizování snímků nezvaných návštěvníků pomocí fotopasti. Na rozdíl od drahých kamerových systémů jsou fotopasti, nebo chcete-li špionážní kamery mnohem levnější a mají řadu dalších předností.

Výhody

Kromě nízké ceny je to především jejich mobilita, takže nevyžadují ani napájení elektrickým proudem. Jejich zdrojem je kvalitní baterie s dlouhou životností. V noci používá špionážní kamera neviditelné noční snímání, což znamená, že při spuštění nevydá žádný zvuk, ani sebemenší záblesk. To je z hlediska ochrany majetku podstatnou vlastností, neboť zloděj nemá šanci si přítomnosti fotopasti všimnout. Přitom je pořízené snímky čitelné a ostré, což platí zejména pro nejkvalitnější přístroje značky BUNATY. Tyto fotopasti lze doplnit o zařízení, které odesílá pořízené snímky na mobilní telefon nebo na e-mailovou adresu.

Možnosti využití

Na rozdíl od jiných na trhu nabízených výrobků, je špionážní kamera určena i do venkovního prostředí. Nevadí ji žádné změny povětrnostních podmínek, ani déšť, sníh nebo mráz. V každých podmínkách pracuje naprosto spolehlivě a její baterie vydrží velice dlouho, i když je kamera dlouho nečinná. Instalace fotopastí je velice jednoduchá, což nelze říci o jiných kamerách, jejichž umístění a zaměření na sledovanou plochu bývá obtížné a obvykle se neobejde bez odborné pomoci. Špionážní kamery jsou ideálním řešením ochrany majetku před zloději.

Jak vybírat

Pro své mimořádné kvality, odolnost a spolehlivost lze doporučit špionážní kamery čili fotopasti BUNATY. Tato fotopast v mnohém předčí jiné značky, ať už jde o ACORN, SCOUTGUARD, nebo KEEPGUARD. S výběrem vám pomůže eshop, na který se můžete obracet i s dotazy. V jeho sortimentu jsou pouze prověřené fotopasti, které jsou vhodné pro jakékoliv podmínky a pro provoz v České republice.

Autor příspěvku: admin