Snadné pokladní systémy Dotykačka jsou řešením pro malé a střední typy podnikání

Máte zavedenou firmu a hledáte možnosti, které nabízí moderní pokladní systémy? Nebo jste začali podnikat teprve nedávno a hledáte levné řešení pokladních systémů s rychlou a jednoduchou obsluhou? V těchto i mnoha jiných případech můžete s plnou důvěrou investovat do pokladních systémů Dotykačka. Pojďme si k nim říct více informací.

Dotykačka jako váš spolehlivý partner v podnikání

Ať už máte malou nebo středně velkou společnost, určitě chcete podnikat efektivně a s přehledem. K tomu vám velmi pomůže pokladní systém Dotykačka. Akční sady Dotykačky se hodí jako pokladní systémy pro obchody, restaurace, bary, kavárny i jiné gastro provozovny. Nejste-li si jistí, zda by se tento pokladní systém hodil i pro vaše malé podnikání, pak vězte, že využít jej mohou i ti, kteří provozují stánkový prodej, nabízí služby, jedná se o řemeslníky nebo živnostníky, pro něž je levným řešením.

Funkce praktické a výborně využitelné

Pokladní systémy Dotykačka jsou řešeny tak, aby zvládly tisíce účtů, položek, neomezený počet transakcí a uživatelů. Jistě se vám budou zamlouvat mnohé praktické funkce, jako např. mapa stolů, happy hours, take away, nebo třeba odtěžování ingrediencí. To, co budete rádi využívat, je také vzdálená správa a skladový systém, ať už jste podnikatelé s větším počtem skladových položek, pokladen nebo s větším počtem uživatelů.

Napojte Dotykačku nač jen potřebujete

Pokladní systémy Dotykačka se dají lehce propojit s účetním programem, e-shopem, také s kamerovým či objednávkovým systémem i platebními terminály.

Technická podpora nonstop a návody zdarma

Na tel. čísle 221 221 331 najdete technickou podporu. Zavolat můžete denně, a to i během víkendů nebo státních svátků. Dotykačka má detailní a propracované návody, praktická videa v ceně licencí a pravidelná školení pro klienty zdarma.

Podívejte se na více informací na Dotykacka.cz. Najdete tam odpovědi na všechny vaše otázky.

Autor příspěvku: admin