Řešíte ve firmě, jak se zbavit citlivých dokumentů?

Ochrana osobních údajů a GDPR, to jsou témata, která se nejen ve firmách často přetřásají. Postihy za úniky osobních citlivých údajů, se zpřísňují, i tak se k tomu mnoho firem staví laxně. Pokud chce firma prosperovat, musí chránit soukromí nejen své, ale také svých zaměstnanců, kolegů, obchodních partnerů a zákazníků nebo klientů. Jenže zákazníci, zaměstnanci, kolegové i obchodní partneři přichází a odchází a po nějakém čase přijde problém s množstvím dokumentů, které obsahují o vašem vztahu mnoho údajů, které by mohl někdo zneužít. Jak tuto situaci řešit? Odpovědí je skartace dokumentů Praha. Společnost Ekoskart vás všeho zbaví za velmi příznivé ceny a zcela podle předpisů.

Co vše můžete skartovat?

Většina lidí si při skartaci představí papír projíždějící skartovačkou. To samozřejmě je pravda, ale pracovníci společnosti Esoskart umí mnohem více. Žijeme v digitální době a hodně informací se uchovává na disketách, CD nebo DVD. Ekologické skartování těchto nosičů, včetně platebních karet, občanských průkazů, pasů, zajistí bezpečně firma Ekoskart.

Jste nedůvěřiví?

Nevěříte lidem a bojíte se, že k úniku informací přece jen dojde? Po celou dobu skartování vašich dokumentů, můžete být u procesu přítomen a osobně vše kontrolovat. Objekt, ve kterém se skartace a znehodnocení nosičů s citlivými daty provádí, je po celou dobu přísně střežen. Po skartaci všechny své šanony dostanete zpět a s nimi také dostanete protokol o ekologické likvidaci dokumentů. Potom vše putuje do papírny ke konečnému zpracování.

Neriskujte pověst vaší společnosti

Únik dat může mít pro vaši firmu fatální následky. Mezi lidmi se nic neutají a špatná pověst se jen ztěžka napravuje. Chovejte se k nashromážděných údajům zodpovědně. Na esoskart.eu zjistíte, že skartace není nijak nákladná, proto zbytečně neriskujte.

Autor příspěvku: admin