Proměňte se v elegantního gentlemana

Ty tam jsou doby, kdy muži neradi chodili do obchodů s oblečením a nedbali o sebe. Kdysi to bylo považováno za znak zženštilosti a chodit po obchodě s oblečením? To přece dělají jen a jen ženy, muži ani náhodou! Dnes doba pokročila a i muži se začali starat o to, jak vypadají a co mají na sobě.

Jak se obléknout?

I muži si v dnešní době dávají záležet na oblečení, nemají jen jedno či dvě trička, kalhoty a mikinu. Dnes už si muži vybírají, jak se obléknout. Mají ve skříni oblečení, které využívají běžně, do práce, na sraz s kamarády a podobně. Pak také mají kousky, které se hodí při určitých příležitostech, například na pracovní schůzku, do divadla nebo třeba na svatbu či na ples.

Pokud jdete například na pracovní schůzku, večírek, party, ale jde spíš o neformálnější akci, pak smoking či oblek nechejte doma. I tak je nutno věnovat oblékání trochu víc pozornosti. Pro takovéto chvíle je ideální pánské sako, které můžete doplnit jednoduchými plátěnými kalhotami. Není nutná kravata nebo košile, sako vypadá dostatečně reprezentativně a přitom si zachováte svůj ležérní styl.

Volný čas a oblékání

Ve chvílích volna oceníte jistě pohodlné kousky oblečení, které nikde neškrtí, a cítíte se v nich dobře. V takovém případě volíte sportovnější modely, pohodlné kalhoty, nejčastěji džíny a k tomu nějaký ten svrchní díl. Velmi dobrou volbou je například takové pánské tričko, které se hodí pro mnoho příležitostí.

Existuje nepřeberné množství triček pro pány, takže si vybere opravdu každý. K dispozici jsou různé motivy, syté i jemné barvy a střihy, které lichotí pánským postavám. Nejste-li fanoušci obchodů a velkých nákupních center? Pak si sedněte k počítači a zabrouzdejte na Taxido Fashion, kde najdete krásné a moderní kousky jen pro pány. Vyberte si ty pravé kousky pro vás.

Autor příspěvku: admin