Poznejte registrační pokladny a jejich přednosti od Dotykačky

Ve všech možných typech podnikání se vám může hodit registrační pokladna. Pokud jste živnostník, malá nebo středně velká společnost provozující obchod, gastro zařízení, hotel nebo poskytujete jiné služby, budou se vám jistě líbit registrační pokladny od Dotykačky.

Jedná se o elektronické registrační pokladny, které mají přehledný a odolný dotykový displej i kvalitní příslušenství.

Registrační pokladna právě pro vás

Jak se říká, „Sto lidí, sto chutí“, a tak i registrační pokladny od Dotykačky jsou vám k dispozici v několika provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám bude nejvíc vyhovovat. V nabídce jsou jak přenosné registrační pokladny, kdy jde o Dotykačku MOBILNÍ a UNIVERZÁLNÍ 8‘‘, tak větší pokladní sety, jako je Dotykačka UNIVERZÁLNÍ 10‘‘ a Dotykačka KOMPLETNÍ.

Možná i vám někdy připadá, že není vůbec snadné vést podnikání tak, aby skvěle fungovalo a bylo pro všechny zúčastněné přehledné. Tím, že si pořídíte Dotykačku se vám v mnohém uleví. Podnikat se vám totiž bude mnohem snáze s funkcemi, které nabízí. Jde o rezervační systém, docházkový systém, skladový a hotelový systém. Podnikání vám díky ní doslova „padne do ruky“ s pomocí Vzdálené správy a analytickým nástrojům. Objednávkový systém vám pomůže získat nové zákazníky.

Vždy vám je nablízku technická podpora

Může se stát, že budete potřebovat pomoct, nebo se něco pokazí. Proto je vám při jakémkoli problému k dispozici technická podpora, a to NONSTOP zcela ZDARMA. S instalací registrační pokladny vám pomohou technici nebo detailní textové i video návody. Užitečné tipy a novinky, které určitě využijete, a budou se vám líbit, vám zase v krátkém čase osvětlí online webináře a školení.

Nejste si jistí, zda si registrační pokladnu od Dotykačky pořídit? Podívejte se na mnohé recenze těch, kteří se odhodlali a koupili si ji před vámi. Zjistíte, že se jim líbí dokonale vyladěný software, jednoduchost, intuitivnost v uživatelském prostředí, že využívají kompletní přehled o podnikání… V mnohém vám to napoví. Více na dotykacka.cz.

Autor příspěvku: admin