Mobiola alias nejen chytré telefony, ale také moderní a klasické tlačítkové mobily

Bez mobilního telefonu si dnes život již neumíme představit. Je to skvělý pomocník, který nám umožňuje komunikovat mezi sebou třeba i na druhé straně zeměkoule. Na současném trhu je pestrá nabídka mobilních telefonů mnoha značek, designů a funkcí.

Mezi nejlepší a neoblíbenější patří mobilní telefony Mobiola, které jsou skvělým příkladem, že i klasické tlačítkové telefony mohou být moderní. Přesvědčí vás o tom nejnovější typ Mobiola Phantom.

Hlavní přednosti telefonů Mobiola

Telefony této značky vynikají moderním a efektním vzhledem. Má také bohaté příslušenství v podobě krytů, pouzder nebo ochranných skel. Výrobce garantuje výměnu rozbitého LCD displeje po dobu jednoho roku. Na telefony a smartphony Mobiola je tříletá záruka.

Novinkou je Phantom

Díky moderní technologii výroby disponuje mobilní telefon Mobiola Phantom nadstandardní výbavou, jakou v této třídě nenajdete. Phantom má neobvykle velký 5,5“ displej, 3 GB operační paměť a 32 GB interní spolu s výkonným procesorem. Uživatele jistě potěší duální 2×13 Mpx fotoaparát. Stejně jako u všech ostatních chytrých telefonů Mobiola, tak i Phantomu výrobce věří natolik, že na ně poskytuje zákazníkům benefit v podobě tříleté záruky a jednoho roku na výměnu displeje.

Další charakteristika Phantomu

Tento moderní mobilní telefon je navržen tak, aby měl jeho majitel při jeho používání ty nejlepší pocity. Elegantní design, nový bezpečný Android 7 s licencí GMS zabezpečující plynulý chod.

V prodeji je již nejnovější model MB 3000 z řady Classic. Tento příjemný jednoduchý tlačítkový mobil má zajímavý retro styl. Jeho předností je velká výdrž na jedno nabití, podpora 2 SIM karet současně a dokonce i Bluethooth. Tento model si můžete pořídit v šedé nebo oranžové barvě.

O společnosti Mobiola

Telefony této značky jsou na evropském trhu zákazníkům k dispozici již pět let. Oblíbili si je i Češi, kteří u telefonů Mobiola oceňují cenovou dostupnost, skvělý design, mnoho funkcí a také firmou poskytované benefity. Nemalou měrou se o úspěch značky Mobiola zasloužili i majitelé distribuční sítě Patrik Töviš a CEO Matěj Zeman.

Autor příspěvku: admin