Kvalitní internetové připojení nemusí být drahé

Bez internetu se dnes neobejde žádná instituce, kancelář, restaurace, hotel, ale zrovna tak ani běžná domácnost. Připojení k internetu dnes zajišťuje celá řada poskytovatelů. Jak profesionálové, kteří potřebují internet ke své denní činnosti, tak i běžní uživatelé, pro které je internetové připojení zdrojem zábavy, poučení nebo nakupování v e-shopech, mohou využít služeb Připojto.cz. nabízí nejlevnější internet v ČR, a to již od 349 Kč o rychlosti až 80 Mb a samotné připojení je zdarma. Kdo hledá optimální poměr mezi výkonem, cenou, špičkovým servisem a zákaznickou podporou 24/7, je pro něj Internet Brno ideální volbou.

Co Připojto.cz zajišťuje?

Kdokoliv má na výběr mezi bezdrátovým a kabelovým připojením. Internet Brno se ovšem neomezuje pouze na jednorázové dodání internetu a následně benefitování. Díky její zákaznické lince fungující 24 hodin denně bez ohledu na soboty, neděle či svátky, se nemusíte obávat případných poruch. Prioritou pro tuto společnost je vždy klient a jeho přání. Připojto.cz navíc znamená, že si můžete vybrat mezi bezdrátovým připojením a strukturovanou kabeláží. Je ovšem pravdou, že pevný internet je v každém případě mnohem spolehlivějším a stabilnějším způsobem připojení k internetu, než wi-fi a levnější než mobilní internet. Není ovlivňován klimatickými podmínkami a různými ruchy.

Další výhody internetového připojení

Kromě výše uvedených výhod, může internet nahradit i televizi. Pokud budete mít od Připojeno.cz internet doma, nemusíte se s ostatními členy domácnosti dohadovat, co bude kdo v televizi sledovat. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a již od 299 Kč měsíčně můžete sledovat až 100 televizních stanic, více než 1000 filmů. Výhodou je, že takto lze sledovat i digitální televizní vysílání na chytrém telefonu či notebooku, aniž byste si museli pořizovat nový televizor nebo set-top box.

Autor příspěvku: admin