Kancelářský notebook za 1/4 ceny? Kupte si repasovaný

Notebooky ke svému životu potřebujeme, mnozí lidé pracují jenom díky nim. Bohužel i přesto nebo možná proto, že mají krátkou životnost (v průměru čtyři, pět let), jsou velice drahé a ne každý si je může dovolit. Nabídka kancelářských notebooků je v současné době rozmanitá a široká, vybírat si můžete z notebooků HP, Lenovo či z mnoha jiných zahraničních značek. Abyste za jakkoliv kvalitní notebooků či stolní počítače neutratili majlant, pořiďte si repasovaný notebook, který pořídíte za zlomek ceny.

Repasované notebooky nejsou o nic horší než běžné notebooky. Jsou to notebooky a počítače, které se určitou dobu používaly v zahraničních firmách (nejčastěji v pojišťovnách a v bankách), ovšem po určité době byly nahrazeny novějšími modely, proto byly nabídnuty ke koupi. Jelikož se nejedná o nové zboží, přesto o plně funkční zboží, jsou prodávány za zlomek ceny. I ten, kdo si myslel, že o kvalitním počítači či notebooku si může nechat zdát, ho může vlastnit a nedostane se do finanční tísně.

V jaké cenové relaci se repasované notebooky pohybují?

Konkrétní cena se vždy odvíjí od stavu notebooku a samozřejmě od značky zboží. Většinou je rozdíl mezi repasovaným notebookem a novým notebookem zhruba sedmdesát procent, a to se vyplatí! Repasované zboží prošlo servisem, jak jsme zmínili, v minulosti bylo minimálně používáno. Proč si ho tedy nepořídit?

Obraťte se na firmu inComputer, s. r. o.

V současné době se setkáte s mnoha firmami, které nabízejí repasovanou výpočetní techniku. Vždy se rozhodujte dle zkušeností a ohlasů jiných klientů. K jedničkám ve svém oboru patří firma inComputer, s. r. o., která je dovozcem výpočetní techniky ze zahraničí.

Na trhu působí už od roku 2002, tudíž už více jak patnáct let dováží ze zahraničí kvalitní repasované notebooky, počítače, LCD, tablety i tiskárny za zlomek ceny. Dovážené zboží je takřka nové, dováží se od mnoha obchodních partnerů, díky kterým se do České republiky dostává vysoce kvalitní zboží ze západní Evropy.

Autor příspěvku: admin