Jak svádět ženy krok po kroku?

Snad jedna z nejčastějších mužských otázek. Jak úspěšně sbalit holku? Ačkoli by to snad většina ani nepřiznala, je prostě fakt, že každé setkání chlapů u piva dříve nebo později zahrne také kamarádskou otázku: „Tak co holky?“

A proč by taky ne. Vždyť je to konec konců přirozené, že i muži chtějí mít úspěch u svých protějšků. Problém naší společnosti ale tkví v tom, že se o tomto tématu veřejně zase tolik nemluví. Muži se neučí, jak úspěšně komunikovat a fungovat se ženami, ani od učitelů, ani od svých otců. V drtivé většině případů jsou vystaveni na milost a nemilost osudu. Metoda pokus omyl sice některým mužům přinese výsledky, ale často také spoustu zklamání a selhání.

Měli bychom se přestat tvářit, že to muže nezajímá, a začít se v tom kolektivně více vzdělávat. Maxmilián Ráb, jeden z mých dobrých přátel, začal na podzim 2019 dávat dohromady novou webovou stránku o balení holek a celkově fungování mezilidských vztahů. Důvod, proč o tom dnes píšu, je ten, že jsem přesvědčený, že to bude naprosto ojedinělý web, jaký nemá v ČR obdoby.

Když si vyhledáte, jak sbalit holku, vyplivne vám vyhledávač spoustu různých odkazů, stránek, videí nebo i dokonce placených kurzů. Pokud si to všechno projdete, nakonec stejně zjistíte, že jsou to samé nesmysly. Neříkám tedy, že úplně všechno, ale často se v těchto zdrojích mluví pouze o tom…

  • Co a jak předstírat, abyste ženu zaujali. Jaké hry hrát.
  • Jak dlouho čekat s odpovědí, abyste nevypadali, že máte zájem! 😀
  • Jak si zahrávat s ženou tak, aby byla neustále na pochybách.

A spoustu dalších hloupostí. To je vážně balení holek především o manipulaci a pochybných hrách? Zkušenější muži samozřejmě namítnou, že takové triky často fungují. Ano, skutečně můžou fungovat, ale proč tomu tak je? To jsou ženy vážně tolik přitahovány takovými manipulátorskými týpky?

Důvod jednoznačně vychází z evoluční psychologie. Muži, kteří takto ženy manipulují, totiž působí na určité prvky ženského podvědomí, které v sobě holky mají po tisíce let silně zakódovány. To vám žádná z těchto stránek neřekne a nevysvětlí. Můj kamarád Maxmilián věnoval řadu let studiu vývoje lidstva a mezilidské komunikace, díky čemuž má neuvěřitelný přehled v těchto věcech. Navíc se řádku let také zabýval „vědou o balené žen“ a vyzkoušel snad všechny techniky, které jsou na trhu.

Měl jsem příležitost číst některé jeho materiály a musím říct, že to bude bomba. Velice se na nový web těším, protože mužům předá nejen skvělé rady, jak balit holky, ale také vysvětlí všechny důležité důvody, proč tyto věci fungují tak, jak fungují.

Rozvrátí také celou řadu hloupých mýtů. Pokud vám to přijde zajímavé a otázka, jak svádět ženy, vás třeba také pálí, neváhejte navštívit jeho stránku o holkách a dozvíte se již brzy více. Nyní se připravuje mnoho článků a oficiálně web bude spuštěn do léta 2020.

Autor příspěvku: admin