eWay-CRM: Pomocník, na kterého nedáte dopustit

Dlouhodobé budování vztahů se zákazníky přináší ovoce. Pokud máte pocit, že právě CRM neboli customer relationship management (česky řízení vztahů se zákazníky) je ta správná strategie, kterou byste měli uplatit při podnikání i vy, pak se v prvé řadě poohlédněte po vhodném CRM systému. Skvělou volbou je eWay-CRM – aplikace, která rozšiřuje možnosti oblíbeného e-mailového klienta Microsoft Outlook.

Používáte-li Microsoft Outlook ke správě komunikace, pak si eWay-CRM okamžitě oblíbíte. Příjemné je již to, že se nebudete muset seznamovat s novým prostředím. Jednoduše vám ve starém známém rozhraní přibydou nové funkce. Ovšem pozor, jinak jde o plnohodnotný CRM systém se vším, co k němu patří.

Pro ty z vás, kteří stále netuší, co je CRM systém: jedná se o aplikaci, díky které budete mít pod kontrolou všechny důležité firemní agendy související s komunikací s klienty. Shromáždíte díky němu e-maily, dokumenty, zprávy, projekty a další klíčové prvky na jediné místo. Vše přehledně a systematicky.

Aplikace eWay-CRM je rozdělena na jednotlivé moduly (marketing, obchod, řízení a správa projektů, reporty, analytika…) a kromě komfortního uživatelského rozhraní nabízí velmi bohaté možnosti nastavení.

CRM systém je obecně vhodný pro projektově orientované firmy a obchodní společnosti, které dávají přednost opakovaným zakázkám. S eWay-CRM snadno realizujete marketingovou kampaň (aplikace umožňuje hromadné rozesílání e-mailů), vytvoříte reporty, naplánujete nové úkoly a zautomatizujete množství rutinních činností.

A co je důležité? V základní verzi (tzn. s 200 MB cloudem a podporou přes e-mail) je eWay-CRM zcela zdarma. V placené verzi dostanete navíc mobilní aplikaci, možnost sdílení dat, telefonickou podporu a větší prostor na serveru.

 

Autor příspěvku: admin