Efektivní IT infrastruktura vám ušetří nemalé provozní náklady

Prakticky všichni dodavatelé informačních technologií do firem se shodují, že velkým problémem ve firemním prostředí je nekoncepční přístup. To má značné dopady na efektivitu chodu takového podniku a s tím související vyšší provozní náklady. Malé a střední firmy bojují se zastaralou infrastrukturou, technikou i nesprávnými postupy správy. Velké firmy zase postihuje ztráta efektivity v důsledku lpění na zastaralých technologiích, které mnohdy koexistují vedle sebe v několika mutacích a jsou navzájem z velké části nekompatibilní.

Obraťte se na profesionály

Jestliže se také vaše firma potýká s informačními technologiemi ve více ohledech, pravděpodobně by bylo vhodné zvážit audit. Pravděpodobně zjistíte, že je potřeba kromě komplexní restrukturalizace softwarového prostředí také pořídit nový hardware. Jedná se přitom o položku, kde lze při správném přístupu během přestavby firemní výpočetní infrastruktury značně ušetřit. Můžete totiž pořídit levné repasované servery, které jsou samy o sobě jedním z klíčových prvků každé výpočetní infrastruktury. Pokud byste měli obavu o použití serverů, které již někde sloužily, tak v případě repasů nemusíte. Jedná se totiž o stroje, které:

  • Prošly důkladnou kontrolou funkčnosti
  • Vztahuje se na ně záruka

Pokud se rozhodnete zakoupit repasovaný server u renomované společnosti, tak ta ručí za provedení odborného testování a plnou funkčnost takového serveru. Použitý hardware navíc pochází z datových center, kde běžel v klimatizované místnosti a v bezprašném prostředí. Také proto je stav repasovaného serveru podobný, jako u serveru nového, nicméně s výraznou finanční úsporou.

Rozšířená záruka a další služby

Dobrá firma také nabídne rozšířenou NBD záruku a také třeba instalaci vámi požadovaného softwaru. Při výběru dodavatele je vhodné se obrátit na renomovaný bazar serverů, který má dlouholeté zkušenosti v oboru. Získáte tak profesionální služby, individuální přístup a vyhnete se možným komplikacím.

Autor příspěvku: admin