DRFG Davida Rusňáka drží krok s digitální dobou

Většina lidí si neuvědomuje, že jsme součástí významné digitální revoluce. Ta ovlivňuje to, jak pracujeme i jak trávíme volný čas, nebo jakým způsobem se vzděláváme. Právě telekomunikace v tom hrají velmi důležitou roli. Podle diskuze s ředitelem společnosti SUNTEL a partnerem DRFG Romanem Řezníčkem pracuje skupina Davida Rusňáka na rozvoji telekomunikací tak, aby byla i nadále schopna uspokojit poptávku po těchto službách.

V Suntelu došlo k mnohým změnám, které usnadní poskytování služeb a zajistí lepší i efektivnější komunikaci zaměstnanců DRFG. Jednou z těch změn je stavba a přestěhování do nové administrativní budovy, která sídlí ve Zlíně. Díky novému logistickému centru nyní probíhá komunikace zaměstnanců účelněji a rychleji. Každý pracovní tým má svoje místo a vše je sestaveno tak, aby vzájemná spolupráce mezi týmy DRFG probíhala hladce.

Nové sídlo investiční skupiny DRFG splňuje náročná kritéria. Plochy kanceláří zaujímají 550 m2 a sklady 450 m2. Zaměstnanci mají o mnoho lepší pracovní podmínky. Podle recenzí je nejvíce potěšilo více denního světla, klimatizované kanceláře i celá budova a vytápění šetrné k životnímu prostředí. Recenze také ukazují, že změny pocítili i zákazníci. Ti si chválí rychlejší zpracování objednávek. Díky novým prostorům je samozřejmostí také bezpečné uskladnění digitálních dat.

Jedním z hlavních cílů je budování jednotné sítě

Investiční skupina Davida Rusňáka si v oblasti komunikací stanovila jeden hlavní cíl. Tím je konsolidace poskytovatelů internetových služeb na Moravě. Zatím se DRFG podařilo sjednotit společnosti na Zlínsku a jižní a střední Moravě s 32 tisíci klienty. Záměrem je jednotná datová síť až se 150 tisíci zákazníky. Celou konsolidaci pak bude zastřešovat jednotná platforma, která nabídne mnohem lepší servis a péči o zákazníky. Platforma by měla dle výzkumů a recenzí DRFG zvýšit kvalitu poskytovaných služeb.

Skupina Davida Rusňáka se chce nadále vyvíjet a neustále reagovat na digitální evoluci. Kromě investic do telekomunikací lze u DRFG investovat do dluhopisů diverzifikovaných projektů napříč celou investiční skupinou.

Autor příspěvku: admin