Dodávka vám usnadní život

Stěhujete se? A řešíte, jak odvezete všechen ten nábytek, nádobí, drobnosti a další vybavení? Pokud ano máme pro vás skvělý tip, díky kterému budete mít po starostech.

Dodávka jako řešení

Tou vůbec nejefektivnější cestou jak vyřešit veškeré problémy spojené s vaším stěhováním je zapůjčení dodávky a my vám hned řekneme proč. Dodávku potřebujete o tom není potřeba diskutovat. Problémem však je, kde takovou dodávku seženete. Nabízí se možnost půjčení od známého, ovšem znáte to. Náhoda je blbec a co pak? Vše budete muset zaplatit vy sami. Kupovat novou dodávku kvůli jednomu stěhování asi také nebudete a tak je její půjčení tou nejlepší variantou. Proč?

Nejvýhodnější půjčení

Pronájem dodávky Praha je vhodné především proto, protože je vše pojištěno a smluvně ošetřeno. To znamená, že i když se dostanete do jakýchkoliv problémů nemusíte se ničeho bát. Další výhodou je cena, která je velice malá a navíc platíte za jednotlivé půjčené dny a jedno stěhování máte sfouklé během jednoho či dvou dnů. Navíc se nemusíte omezovat na počet najetých kilometrů a se zapůjčenou dodávkou můžete cestovat všude po EU.
Asistence

K tomu navíc dostanete nonstop asistenci, což od kamaráda můžete očekávat jen těžko. Vždy tak o vás bude dobře postaráno. O což se stará i satelitní hlídání vozu. Takže pokud vám jej někdo ukradne, jeho nalezení je otázkou chvilky.

Dodávka či minibus?

Krom nákladních dodávek si můžete bez problému zapůjčit i minibus, díky kterému odvezete větší počet lidí najednou. Ideální řešení na výlety, kempy, tábory, zápasy a další akce. Na místo toho, abyste museli na akci jet více vozy, popřípadě se vracet tam a zpátky, prostě jen nastoupíte a jedete. Ve výsledku vás tak toto řešení vyjde finančně mnohem výhodněji než jiná komplikovanější řešení.

Nemusíte se však omezovat pouze na dodávku. Někdy je potřeba krom nábytku převést také bandu dětí z fotbalového týmu, partu kamarádů na vodu, nebo odvézt dětí z třídy na letní tábor. K tomu všemu se perfektně hodí levné půjčení minibusu!

Autor příspěvku: admin