Darujte svým blízkým nezapomenutelné okamžiky

Blíží se výročí Vašeho seznámení nebo byste ráda nadělila pod stromeček dospělým dětem milý dárek? Ať už hledáte dárek k jakékoliv příležitosti, Firma na zážitky Vás svými nápady nikdy nezklame.

Kde prožít výročí seznámení?

Výročí Vaší svatby nebo výročí můžete samozřejmě oslavit lahodnou večeří v oblíbené restauraci nebo návštěvou divadelního představí. Víkendový pobyt pro dva od společnosti Allegria však napoví Vaší drahé polovičce, jak moc si ceníte společně strávených let. Oba budete rádi, že jste opět alespoň na chvíli daleko od každodenních starostí a budete moci zapomenout na všechno, co Vám leží na srdci. Budete si vychutnávat jen danou chvíli teď a tady. Zážitkové pobyty pro dva se mohou stát neobvyklým dárkem k výročí, k narozeninám, k blížícím se Vánocům nebo jen tak pro radost. Z bohaté škály zážitkových pobytů pro dva si vybere i ten nejnáročnější z nejnáročnějších. Jen na Vás bude záležet, zda se budete chtít nechat hýčkat jako bohatá šlechta během pobytu na luxusním zámku s romantickou večeří, nebo jestli raději upřednostníte lázeňský pobyt. Velmi populární jsou také víkendové pobyty pro dva s lyžováním nebo víkendové pobyty pro dva na jachtě.

Romantický pobyt pro dva jako dárek k Vánocům

Hledáte-li originální dárek pod stromeček pro Vaše dospělé děti, pak vězte, že právě romantický pobyt pro dva jim udělá velkou radost. Velký výběr romantických pobytů pro dva najdete zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Věnujte jim dárkový voucher na wellness víkend v Mariánských Lázních. Právě toto město je považováno za jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě a zamilovali si ho takové světové osobnosti jako například vlámský malíř Jan Swerts nebo český spisovatel Eduard Petiška. Lázně jsou věhlasné svými luxusními službami, krásným prostředím i malebnou přírodou v okolí. Ubytování je zajištěno v rodinném hotelu, který se nachází uprostřed nádherné přírody lázeňských lesoparků. K návštěvě zve nespočet tamnějších památek. Mariánské Lázně jsou nejmladšími lázněmi z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst.

Autor příspěvku: admin